Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Superszybki MOTOKRZR K3

Rozbudowane funkcje multimedialne, błyskawiczny dostęp do internetu w technologii HSDPA oraz futurystyczny design to atuty nowego telefonu z klapką Motoroli.

Motorola wprowadza na polski rynek stworzony z metalu i szkła MOTOKRZR K3 – następny telefon w swoim portfolio działający w sieciach 3G. Dzięki zastosowaniu standardu transferu danych HSDPA telefon umożliwia szerokopasmowy przesył informacji.

To z kolei pozwala m.in. na szybkie ściąganie plików, płynne oglądanie wideo czy wygodne przeglądanie stron WWW w przeglądarce Opera Mobile. Wbudowany 2-megapikselowy aparat cyfrowy z ośmiokrotnym zoomem oraz dodatkowy aparat VGA pozwalają przeprowadzić wideokonfencję z jakością 15 klatek na sekundę.

„MOTOKRZR K3 to propozycja dla osób pragnących korzystać z zaawansowanych technologii codziennie – pliki ściągają się w sekundy, nie – minuty, gniazdo kart pamięci pozwala dogodnie przechowywać różne pliki od zdjęć przez muzykę po wideo, a standard Stereo Bluetooth pozwala cieszyć się doskonałym dźwiękiem bez użycia kabli” – mówi Joanna Lewandowska, dyrektor strategii sprzedaży telefonów komórkowych Motoroli na region Europy Środkowo-Wschodniej.

„MOTOKRZR K3 jest kolejnym przykładem realizacji wizji Motoroli Seamless Mobility – prostej i wygodnej komunikacji niezależnie od czasu i miejsca” – podsumowuje Joanna Lewandowska.

MOTOKRZR K3 to już trzeci, po MOTORAZR maxx V6 i MOTORAZR V3xx multimedialny telefon Motoroli z HSDPA. Nowość MOTOKRZR K3 jest dostępny w dwóch odcieniach szarości w ofercie operatora Play.

Podstawowe MOTOcechy:
* łączność szerokopasmowa przez technologię HSDPA (3,6 Mbps), UMTS i EDGE (klasa 12);
* bezprzewodowa łączność Bluetooth Stereo (profil A2DP oraz AVRCP), możliwość połączenia z komputerem, słuchawkami i innymi kompatybilnymi urządzeniami wykorzystującymi Bluetooth;
* aparat cyfrowy 2 megapikseli z ośmiokrotnym zoomem i opcją edycji obrazu;
* nagrywanie i odtwarzanie plików MPEG4;
* wbudowana pamięć 50 MB;
* gniazdo kart microSD – możliwość rozszerzenia pamięci do 2 GB;
* streaming audio/wideo (3GPP);
* odtwarzacz muzyczny obsługujący pliki MIDI, MP3, AAC i AAC+;
* technologia MotoSync umożliwiająca synchronizowanie kontaktów, kalendarza
i poczty elektronicznej przy pomocy jednego klawisza;
* „tryb dozwolony w samolocie” – umożliwia bezpośredni dostęp do kontaktów, gier i muzyki podczas lotu;
* wymiary: 104,2 x 42,3 x 16,3 mm; waga: 110 g;
* czas rozmowy: do 230 min; czas czuwania: do 450 godz.;
* zakresy: GSM 900/1800/1900, UMTS 2100;
* wyświetlacz wewnętrzny: 2,2” 320 x 240 pikseli, QVGA, 262 tys. kolorów, TFT;
* wyświetlacz zewnętrzny: 1,3”, 120 x160 pikseli, 65 tys. kolorów, TFT.