Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości: bezpłatne warsztaty w IdeaPlace

Największa na świecie okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń biznesowych ‒ Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, jako międzynarodowy projekt, ma swoją 12. edycję i odbędzie się w dniach 18-24 listopada 2019.

Rokrocznie od 11 lat instytucje w ponad 160 państwach inicjują cykl bezpłatnych spotkań, dotyczących świadomego rozwoju oraz aktywnej postawy wobec życia. Podczas tego tygodnia pojawi się okazja do intensywnej wymiany wiedzy, a wielu przedsiębiorców, start-upów, freelancerów, będzie mogło postawić na samorozwój i doskonalenie działalności. W ubiegłym roku w Idea Place wzięły udział 174 osoby.

Idea Place to jeden z dolnośląskich partnerów, w którego siedzibie przy Placu Solnym 15 od 8 lat są organizowane wydarzenia związane z przedsiębiorczością. To tutaj, pomiędzy 19 a 21 listopada, będzie można wziąć udział w warsztatach, debatach, kampaniach promocyjnych i wykładach .Na warsztatach zostaną poruszone kwestie często nurtujące młodych przedsiębiorców oraz osoby, które myślą o założeniu firmy m.in. różnice między działalnością gospodarczą a spółką oraz wyzwania, jakie czekają w pierwszych latach firmy. W tych dniach będzie również okazja, aby odkryć swój potencjał oraz mocne strony, które w połączeniu z funduszami europejskimi umożliwią zdobyć przewagę nad konkurencją. Natomiast warsztaty dla mikro i średnich przedsiębiorstw wskażą, jak świadomie budować marketing z małym budżetem, bez uszczerbku na wizerunku.

Idea Place jako pierwsza profesjonalna przestrzeń coworkingowa tworzy przestrzeń dla ludzi ambitnych i kreatywnych małych i średnich przedsiębiorstw, startupów, a także freelancerów z różnych branż, co sprzyja budowaniu sieci kontaktów oraz kreowaniu własnej marki. ŚTP to tylko jedno z wielu innych wydarzeń z branży biznesu i nowych technologii, partnerami są ogólnopolskiej edycji Wolves summit i Bitspitarion oraz wrocławskich wydarzeń tj: Konferencje PMI Wrocław, Geek Week Wro, Django girls, GDG DevFest Poland.

Udział w poszczególnych warsztatach wymaga obowiązkowej rejestracji.

Można tego dokonać poprzez stronę internetową IdeaPlace: http://ideaplace.pl/pl/aktualnosci/, wybierając konkretne wydarzenie z przekierowaniem do rejestracji lub poprzez wyszukiwarkę wydarzeń na stronie organizatora Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości ‒ https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/. Dodatkowo można na bieżąco śledzić wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/IdeaPlace.

Wydarzenia są bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres mailowy: office[at]ideaplace.pl lub pod numerem tel.: (71) 34 09 200.

 

HARMONOGRAM

ŚTP 2019 W IDEAPLACE
1921.11.2019

19.11.

Warsztaty

20.11
Warsztaty

21.11.
Warsztaty

Zapraszamy również na indywidualne konsultacje nt. MOŻLIWOŚCI POZYSKANIA ŚRODKÓW Z UNII EUROPEJSKIEJ w ramach: MOBILNYCH PUNKTÓW INFORMACYJNYCH

19 listopada 2019 r. (wtorek) w godz.. 9:00 – 12.00

20 listopada 2019 r. (środa) w godz. 13:00 – 15.30


Światowy Tydzień Przedsiębiorczości