Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Szansa dla młodych na udział w elitarnych warsztatach

Przed studentami i absolwentami niepowtarzalna możliwość uczestniczenia w najważniejszej konferencji sektora usług dla biznesu w Europie. Ruszył wyścig ABSL Talent Race szansa na udział w warsztatach z Liderami Biznesu, szkoleniu Marcina Prokopa i wystąpieniu gościa honorowego, Dr Condoleezzy Rice.

Młodzi uczestnicy mają szansę dołączyć do Liderów Biznesu i wspólnie poszerzać unikalną wiedzę podczas ABSL Conference – najważniejszego wydarzenia biznesowego w Europie. Z myślą o studentach i absolwentach powstała nowa część konferencji – ABSL Talent Race.

W programie przewidziano elitarne warsztaty z praktykami biznesu, podczas których uczestnicy zmierzą się z rozwiązaniem case studies pod okiem mentorów. Gwiazdą ABSL Talent Race będzie Marcin Prokop, który poprowadzi szkolenie dotyczące budowania marki osobistej i zarządzania zmianą. Ceniony dziennikarz i prezenter telewizyjny zdradzi uczestnikom, jak stać się dobrym mówcą. Podczas ABSL Conference, 28 czerwca, młodzi specjaliści wezmą udział w spotkaniu z gościem honorowym wydarzenia – dr Condoleezzą Rice, 66. sekretarz Stanów Zjednoczonych.

Wygraj eliminacje online i dołącz do wybranych w Katowicach

O udział w ABSL Talent Race mogą walczyć wszyscy studenci i absolwenci, którzy kreatywnie przedstawią swoją koncepcję zadania z pogranicza biznesu i nowych mediów. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.talentrace.pl Finał ABSL Talent Race odbędzie się 27 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

ABSL Talent Race tworzy szansę dla młodych talentów do konfrontacji pomysłów z rówieśnikami i
Liderami Biznesu, nawiązywania wartościowych relacji zawodowych oraz zdobycia unikalnej wiedzy merytorycznej i bezpośrednich konsultacji z mentorami ze świata biznesu.

Organizatorem ABSL Talent Race jest Grupa Absolvent.pl, wspierająca rozwój zawodowy studentów i młodych absolwentów, właściciel platformy rekrutacyjnej www.absolvent.pl i organizator Absolvent Talent Days, największych targów pracy i praktyk w Polsce oraz ABSL – Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych, wiodąca organizacja branżowa reprezentująca sektor nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce.