Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Szanty we Wrocławiu po raz 25!

Znamy już termin Spotkań z Piosenką Żeglarską i Muzyką Folk „Szanty we Wrocławiu 2014”. Jubileuszowa XXV edycja jednego z najstarszych i najważniejszych polskich festiwali odbędzie się w dniach 27 lutego – 2 marca 2014 r.

Główne koncerty mieć będą miejsce w sali Klubu Biznesowego na Stadionie Miejskim. To sprawdzona już sala o bardzo dobrej akustyce, dużej przestrzeni z miejscami siedzącymi w rzędach oraz przy stolikach, gwarantująca przy tym dużo miejsca do tańca, swobodny dostęp do barów, dobry dojazd komunikacją miejską i bezpłatne miejsca parkingowe.

Kulminacyjnym momentem festiwalu będzie sobotni koncert pt. „Przeboje 25 –lecia”, na którym najlepsi polscy wykonawcy wspólnie z najlepszą polską publicznością zaśpiewają największe żeglarskie przeboje z 25 lat istnienia festiwalu – razem mamy szansę pobić rekord w długości wspólnego śpiewania!
Planowany jest również koncert tradycyjnych pieśni morza, koncert dla najmłodszych „Szanty dla Dzieci”, koncert „Bardowie Kubryku” w klimatycznej Synagodze pod Białym Bocianem i całonocne szaleństwa w klubie festiwalowym Łykend.

Swój przyjazd do Wrocławia zapowiedzieli już m.in. Mechanicy Shanty, EKT- Gdynia , Ryczące Dwudziestki , 4 Refy, Stare Dzwony, Prawdziwe Perły, Banana Boat, Jurek Porębski, Andrzej Korycki&Dominika Żukowska, Mietek Folk, Atlantyda, Orkiestra Samanta, Sąsiedzi, Formacja, Zejman&Garkumpel, Za Horyzontem… Jak co roku festiwalowi towarzyszy hasło „Wrocław żąda dostępu do morza!”

Rezerwujcie czas, powiadomcie znajomych, przyjedźcie do Wrocławia!

Szczegóły już wkrótce na stronie festiwalu www.szanty.com.pl