Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Szpilki – sposób na udany seks?

Okazuje się, że noszenie butów na wysokich obcasach może wpływać na udane życie seksualne. Panów kręci, a kobietom pomaga osiągnąć orgazm.

Każda kobieta wie, że nawet najwybitniejszy intelekt nie zrobi na mężczyźnie takiego wrażenia, jak buty na wysokich obcasach, a najlepiej czerwone. Także miłośnicy ciężkich brzmień, czy zdeklarowani hipisi nie są obojętni na zgrabne kobiece nogi w szpilkach.
Naukowcy poszli jednak o krok dalej i przebadali, jaki wpływ mają takie buty na panie, które je noszą. Wydawało by się , że tylko taki, że chodzenie na szpilkach może powodować kłopoty z kręgosłupem, ale badania wykazały, że pomaga ono aktywować mięśnie miednicy zaangażowane w osiąganiu orgazmu. Naukowcy z Uniwersytetu w Weronie przebadali 66 kobiet i okazało się, że panie, które na co dzień noszą buty na co najmniej 5 – centymetrowych obcasach mają o 15 procent bardziej elastyczne mięśnie miednicy, przez co łatwiej osiągają orgazm.
Nie warto więc słuchać dobrych rad zakazujących noszenia szpilek, z powodu ich rzekomego niezdrowego wpływu na nasze życie. Nie od dzisiaj bowiem wiadomo, że przecież seks to zdrowie, a więc wszystko, co może pomóc osiągnąć zadowolenie na tym polu powinno być polecane.
Kobiety – noście szpilki, dla waszego dobra i ku radości partnera.
Źródło dziennik.pl