Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Szukacie Internetu na czas studiów?

Sprawdźcie specjalną ofertę dla studentów w UPC, w której będziecie mieć możliwość podpisania umowy tylko na rok akademicki!

Dlaczego warto skorzystać z promocji UPC:

  • najszybszy Internet w Polsce dzięki nowoczesnej sieci, nawet 250Mb/s,
  • darmowe Wi-Fi (w pakietach 60 Mb/s i 250 Mb/s),
  • zostając na dłużej, zapłacicie mniej, a w wakacje 2014 Internet macie za 0 zł.

 

Promocja obejmie 3 prędkości internetowe, wśród których każdy z Was znajdzie coś dla siebie –10 Mb/s, 60 Mb/s oraz superszybkość dla tych, którzy cenią sobie gwarancję swobodnego korzystania ze wszystkich dostępnych w Internecie rozrywek w czasie rzeczywistym i symultanicznie na kilku urządzeniach – do 250 Mb/s!

 

Umowę promocyjną możecie zawrzeć do czerwca 2014 lub do czerwca 2015 roku. W tym drugim przypadku będziecie zwolnieni z opłat za abonament przez całe wakacje tj. lipiec, sierpień, wrzesień 2014, co jest idealnym rozwiązaniem, jeżeli nie chcecie płacić za Internet podczas letniego wypoczynku.

 

Nowa promocja ultraszybkiego Internetu to także doskonałe rozwiązanie, jeżeli wynajmujecie mieszkania wspólnie ze znajomymi – dzięki routerowi Wi-Fi będziecie mieć zapewniony dostęp do ultraszybkiego Internetu jednocześnie w dowolnym miejscu w domu.

 

Szczegóły promocji znajdziecie na www.upc.pl/student

 

Promocja trwa do 30 listopada 2013 r.

 

W najbliższym wydaniu Magazynu „Eurostudent” w Warszawie, Krakowie i Lublinie UPC przygotowało dla Was niespodziankę – specjalne Studenckie Przewodniki w formie podręcznej mapy, na której zostały zaznaczone miejsca, do których warto zajrzeć, w których warto imprezować i coś zjeść. Szukajcie „Eurostudent” z mapą na swojej uczelni i ciekawych studenckich informacji w Internecie.

(promocja)