Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Szukasz ciekawych praktyk u nowoczesnego pracodawcy? Mamy coś dla Ciebie!

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dołączając do Orange, masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Od wielu lat dzięki innowacyjnym rozwiązaniom przyczyniamy się do prawdziwej cyfrowej rewolucji. Wyznaczamy nowe trendy w dziedzinie telekomunikacji i nowych technologii! Jeśli chcesz mieć realny wpływ na działania firmy, zapraszamy Cię do tworzenia niestandardowych rozwiązań przy wsparciu zespołu profesjonalistów.

W ramach Orange umożliwiamy Ci rozwój zawodowy w kilkunastu obszarach, np.:
  • Rozwiązania z zakresu Internetu Rzeczy i interakcji człowiek-technologia,
  • W zespołach specjalistów – od projektantów UX, projektantów UI, po bezpieczeństwo danych i sieci, copywriterów, analityków, project managerów, komunikację digital, frontend developerów, oraz wiele innych, również w profilach analityki finansowej, marketingu etc.

Wejdź na orange.jobs aby dowiedzieć się więcej o ofertach praktyk i aplikować na wybrane!

 

Moja przygoda z Orange

Praktyki rozpoczęłam we wrześniu 2017 roku. Na początku wybrałam inne zadania, ale ostatecznie dostałam się do Działu Rekrutacji i Rozwoju Pracowników. Teraz wiem, że to najlepsze miejsce, w jakie mogłam trafić! Od razu zostałam wdrożona i cały zespół pracował na to, żebym się nie nudziła. Zaczęłam od prostych rzeczy, ale dzisiaj mogę się pochwalić, że nie dość, że sama prowadzę procesy rekrutacyjne, to jeszcze stałam się członkiem rozwojowego zespołu projektowego – Let’s Orange. Mogłam się w nim wykazać, a jako studentka, pomóc w zrozumieniu potrzeb studenta i ich obaw. Wspólnie stworzyliśmy ciekawą ofertę praktyk letnich, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie, zarówno pasjonaci technologii, jak i ekonomii . Dodatkowo nasza oferta miała również duży zakres medialny. Udało się nam stworzyć specjalną stronę dla studentów poszukujących praktyk, zrealizowaliśmy konkurs, wykorzystując chatbota, na Facebooku, gdzie można było zgarnąć wspaniałe nagrody, oraz stworzyliśmy kreatywny i rozwojowy proces rekrutacji. Mogę śmiało powiedzieć, że jestem dumna, że mogłam wziąć w tym udział i dołożyć „swoją cegiełkę”.
Serdecznie zapraszam do Orange na praktyki! Ja zostałam na dłużej i już od 9 miesięcy wspieram zespół. Nauczyłam się tu wiele rzeczy, których na pewno nie poznałabym uczęszczając tylko na studia. A moje koleżanki sprawiły, że takie straszne „korpo” stało się miejscem, gdzie przychodzę z uśmiechem na twarzy!

Magdalena Ślączko, Departament Rekrutacji i Rozwoju