Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

SZUKASZ PRACY LUB CHCESZ JĄ ZMIENIĆ? PRZYJDŹ NA TARGI PRACY CAREER EXPO W KRAKOWIE

Targi Career EXPO to znane i skuteczne wydarzenie rekrutacyjne organizowane w największych miastach w Polsce. 27 listopada w hali EXPO Kraków po raz pierwszy w historii odbędą się w Krakowie. Podczas wydarzenia przez osiem godzin ponad 50 firm będzie rekrutować pracowników. Targom będą towarzyszyć także liczne atrakcje merytoryczne, których celem będzie jak najlepsze przygotowanie uczestników do zmiany lub rozpoczęcia pracy.

Targi Career EXPO to szansa dla odwiedzających na bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami reprezentującymi najaktywniejsze pod kątem rekrutacji firmy. Wśród wystawców będą nie tylko duże korporacje, ale również dynamicznie rozwijające się średnie i małe firmy.

W programie przewidziano kilkanaście szkoleń, warsztatów oraz prelekcji. Nie zabraknie również debat z ekspertami, podczas których kandydaci dowiedzą się m.in. jak ważne jest budowanie własnego wizerunku w social mediach oraz jak zaplanować swoją ścieżkę kariery. Zaproszeni goście opowiedzą przy tej okazji o swojej drodze na szczyt. Motywacyjny wykład o wymownym tytule „Znajdź siłę“ wygłosi również gwiazda internetowego show „20m2 Łukasza“ – Łukasz Jakóbiak, który opowie o tym, jak przekuwać porażki w sukcesy i realizować własne marzenia.

Na uczestników czekają również inne atrakcje, m.in. Strefa Rozwoju – będą mieli w niej szansę na skonsultowanie swoich dokumentów aplikacyjnych, zbadanie kompetencji zawodowych czy stworzenie profesjonalnego zdjęcia do CV.

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak każdy uczestnik musi się przed nim zarejestrować i pobrać darmowy bilet ze strony: www careerexpo.pl.

Do wzięcia udziału w Career EXPO zaprasza GazetaPraca.pl.

W skrócie

Co? Targi Career EXPO
Kiedy? 27 listopada, godz. 11:00-19:00
Gdzie? Hala EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9
Partner Główny: Lidl Polska
Partner Lokalny: 4F

Więcej informacji:

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!

https://www.facebook.com/events/1496532767258191/?fref=ts

www.careerexpo.pl,

www.facebook.com/pl.CareerEXPO