Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Tandem Courses – język za język!

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wygląda zima w Meksyku? Na co Niemki wydają większość swoich pieniędzy? Chcesz poznać gorący hiszpański temperament i poczuć jak smakuje prawdziwa Sangria? A może zainteresuje Cię opowieść o skandynawskich białych nocach? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, do Ciebie skierowany jest projekt Tandem Courses!

Tandem Courses to przede wszystkim:
  • Bezpośredni kontakt z native-speakerem,
  • Skuteczny sposób na naukę języka obcego (przełamanie bariery mówienia jest dla większości ludzi najtrudniejszym zadaniem), uzyskanie płynności w mówieniu, poznanie przydatnych zwrotów i słówek,
  • Szansa na poznanie nowych ludzi z różnych zakątków świata,
  • Niezwykle spotkanie z różnorodnością kultur, poznawanie historii, tradycji i obyczajów danego kraju nie w postaci suchych faktów z ksiązki, lecz poprzez wymianę poglądów z rówieśnikiem.

Baza ”Tandem Courses” ma na celu ułatwienie studentom w Polsce nauki języków obcych na zasadzie wymiany język za język. Taka forma nauki języków jest już popularna w niektórych państwach Europy Zachodniej, a w Polsce jeszcze niewykorzystywana. Dlatego nasza strona internetowa umożliwia kontakt osobom o komplementarnych zainteresowaniach językowych. Celem projektu jest też zainteresowanie tą formą nauki języka polskiego obcokrajowców – native speakers, przebywających w Polsce na stypendiach, praktykach itp.

Zainteresowany?
Odwiedź naszą stronę www.tandemy.pno.pl