Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Targi firm FMCG

Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zaprasza do udziału w drugiej edycji Targów Firm FMCG – projekcie skierowanym do osób zainteresowanych tematyką produktów szybko zbywalnych.

Wychodząc  z założenia, że to właśnie firmy z branży produktów szybko zbywalnych są najczęściej pierwszym miejscem praktyk i pracy studentów, członkowie Samorządu Studentów postanowili podjąć się realizacji tego pionierskiego projektu. Ubiegła edycja Targów zakończyła się całkowitym sukcesem. W ramach projektu współpracowało z nami wiele wiodących na polskim rynku firm np. Unilever, P&G, Mondelez czy Lidl. Targi Firm FMCG cieszyły się również zainteresowaniem wśród wielu studentów, o czym świadczyć może znacząca rzesza chętnych na udział w warsztatach czy też liczba fanów na Facebooku. Powodzenie projektu skłoniło organizatorów do realizacji jego kolejnej edycji.

Tegoroczna odsłona Targów Firm FMCG odbędzie się 26 lutego w Auli Spadochronowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Chęć współpracy przy projekcie wyraziło aż 15 firm, w tym część zeszłorocznych partnerów zadowolonych ze współpracy i osiągniętego efektu. Studenci będą mieli możliwość porozmawiania z przedstawicielami interesujących ich firm oraz zapoznania się z ofertami pracy. Będą mogli również wziąć udział w licznych konkursach, warsztatach i case studies, by na własnej skórze przekonać się jak wygląda praca oraz polityka w danej firmie. Dodatkowym elementem Targów będzie panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli firm Unilever, P&G, Catman Polska oraz mediów a także kadry naukowej.  Panel odbędzie się 26 lutego w Auli VII, Szkoły Głównej Handlowej o godz. 17.00.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach Firm FMCG. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www.facebook.com/targifmcg oraz na naszej stronie www.targifmcg.pl