Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Targi Pracy I Przedsiębiorczości Warszawa 2010

Targi Pracy i Przedsiębiorczości Warszawa 2010, które odbędą się 13 października br., w godzinach 10-17, w salach wystawowych na czwartym piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Wydarzenie to będzie niecodziennym spotkaniem ze 130. wystawcami i szansą na znalezienie zatrudnienia. Na wszystkich zainteresowanych czeka ponad 7.000 ofert pracy lub staży w różnorodnych zawodach i branżach.
Tegoroczne Targi będą również miejscem promowania przedsiębiorczości wśród poszukujących nowych ścieżek rozwoju i aktywności zawodowej. Wszystkie osoby chcące dowiedzieć się czym jest przedsiębiorczość będą miały możliwość uczestniczenia w licznych prezentacjach, podczas których prelegenci przedstawią m.in. zasady zakładania i prowadzenia własnej firmy, możliwości finansowania jej działalności poprzez dotacje i pożyczki. Szukający praktycznych rozwiązań znajdą informacje jak rozpocząć przygodę z własnym biznesem, w jaki sposób prowadzić dokumentację ZUS w firmie, a także uzyskają wskazówki dotyczące rozliczeń podatkowych. Właśnie te elementy Targów pozwolą odwiedzającym poznać szeroki kontekst uwarunkowań, jakie niesie ze sobą prowadzenie firmy.
Targi Pracy i Przedsiębiorczości Warszawa 2010 są adresowane dla wszystkich osób zainteresowanych znalezieniem zatrudnienia bądź podjęciem samozatrudnienia, w tym osób niepełnosprawnych, byłych oraz aktualnie pełniących służbę żołnierzy zawodowych i cywilnych pracowników wojska oraz ich rodzin.
Więcej informacji na: www.tpip.um.warszawa.pl