Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Targi Pracy już za nami!

Miesiące przygotowań, ponad 60 studentów zaangażowanych w organizację wydarzenia i w końcu stało się! XVI Inżynierskie Targi Pracy zakończyły się sukcesem.

12 i 13 marca na Hali TS Wisła, tuż obok kampusu Akademii Górniczo-Hutniczej już po raz szesnasty odbyły się Inżynierskie Targi Pracy organizowane przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków. Wydarzenie jak co roku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Na krakowskich studentów przez dwa dni czekało łącznie aż 54 pracodawców, a wraz z nimi oferty pracy, praktyk i staży. Stoiska firm, często w bardzo innowacyjnych formach, cieszyły się dużą popularnością. Uczestnicy oprócz bezpośredniego kontaktu z wystawcami mogli również wziąć udział w warsztatach i prezentacjach prowadzonych przez firmy uczestniczące w wydarzeniu.

 

Na Targach można było znaleźć również sporo nowości, których nie mieliśmy szansy zobaczyć podczas poprzednich edycji. Wśród nich pojawił się Bolid AGH Racing, pokaz druku 3D oraz strefa dla studenta, w której można było w spokoju zapoznać się z katalogiem wystawców. Ponadto studenci mieli szansę zrobić profesjonalne zdjęcie oraz uzyskać bezpłatne porady dotyczące metod pisania CV.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy pojawili się na Hali TS Wisła oraz wystawcom za ich zaangażowanie, dzięki którym możliwa była organizacja wydarzenia. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji już za rok