Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Targi Pracy „KARIERA 2008”

10 kwietnia 2008 na Akademii Rolniczej w Szczecinie odbędą się zorganizowane przez Biuro Karier i Promocji Absolwentów Targi Pracy „KARIERA 2008”.

Miejsce akcji: Hol Wydziału Kształtowania Środowiska i Rolnictwa przy ul. Słowackiego 17.
Ważna informacja: w godzinach od 13.00 do 15.00 wszyscy studenci mają godziny rektorskie.
Nie musisz iść na zajęcia, masz czas aby przyjść na targi!
Czym są Targi? Targi Pracy są dla studentów znakomitym sposobem poszukiwania pracy, praktyk lub staży zawodowych. To spotkanie pracodawców ze studentami i absolwentami naszej Uczelni, które przybliża młodym osobom środowisko gospodarcze, umożliwiając im lepszy start na rynku pracy. Pracodawcom dają możliwość zaprezentowania swoich ofert pracy i wymogów rekrutacyjnych oraz znalezienia wykwalifikowanych pracowników.
Udział w targach zapowiedziały firmy z obszaru gospodarki żywnościowej, banki, agencje obrotu nieruchomościami, pośrednictwa pracy krajowego i zagranicznego oraz inne instytucje.
 
Przy stanowisku Państwowej Inspekcji Pracy będzie można uzyskać niezbędne informacje nt. „abc młodego pracownika” a doradcy z Centrum Informacji i Planowania Kariery poinformują o wyjazdach zarobkowych za granicę w ramach programu EURES.
 
Atrakcją tegorocznych targów będzie „Metamorfoza na żywo” – czyli jak zaplanować swój wizerunek osobisty w kontekście rozmowy kwalifikacyjnej oraz „interaktywny wykład pt. „Teraz Ja” Sp. z o. o.
Więcej na stronie: www.bk.ar.szczecin.pl