Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Targi Pracy ,,MBA Career Fair 2008”

17 marca na terenie Politechniki Warszawskiej odbędą się Targi Pracy i Warsztaty Karier MBA Career Fair 2008.

Ta jedyna w swoim rodzaju impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród renomowanych wystawców i przyciąga rzesze odwiedzających. W targach uczestniczą liderzy rynkowi – firmy innowacyjne zainteresowane spotkaniem i rekrutacją największych talentów spośród studentów i absolwentów czołowych uczelni warszawskich oraz programów MBA.

„MBA Career Fair 2008” odbędzie się 17 marca 2008 r. w godz. 12.00-18.00 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (Mała Aula) przy Pl.Politechniki 1.

Wśród wystawców znajdą się: Accenture, Acxiom, A.T. Kearney, Citi Handlowy, Deloitte, Ernst&Young, IMI plc, ING Bank Śląski, Jeronimo Martins, KPMG, Michelin, Nespresso, PricewaterhouseCoopers oraz Siemens.

Kto odwiedza MBA Career Fair?
Targi Pracy MBA Career Fair są imprezą otwartą, organizowaną z myślą o młodych ambitnych ludziach, którzy są zainteresowani ciągłym podnoszeniem swoich kwalifikacji i poszukują nowych wyzwań. Biorą w nich udział zarówno studenci jak i absolwenci najlepszych warszawskich uczelni, którzy poszukują interesujących ofert praktyk i staży oraz ciekawych ofert zatrudnienia w dużych firmach.

Dlaczego warto uczestniczyć w Targach MBA Career Fair?
Odwiedzający mają unikalną możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację w dużych korporacjach, poznania wymagań stawianych kandydatom oraz przebiegu procesu rekrutacyjnego. Warto zwrócić uwagę na fakt, że do wielu z uczestniczących w naszych Targach firm trudno dotrzeć czy nawet wysłać CV.
Misja MBA Career Fair 2008
MBA Career Fair stanowi jedyne forum wymiany doświadczeń i dyskusji międzypokoleniowej najbardziej prestiżowych programów MBA. Od lat misją Targów jest budowanie wartości edukacji MBA wśród pracodawców i osób zainteresowanych podjęciem studiów podyplomowych. Wiedza na ten temat jest szczególnie w Polsce słabo rozpowszechniona. Jesteśmy przekonani, że szczególnie teraz, kiedy z Polski odpływa coraz więcej młodych talentów uświadomienie ludziom, że również w naszym kraju mają wiele interesujących możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kariery jest niezwykle istotną kwestią.
Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji w serwisie http://www.saamba.org.pl/ w zakładce Targi Pracy.