Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Targi Pracy Politechniki Białostockiej

Biuro Karier Politechniki Białostockiej i Koło Naukowe „Formacja” zapraszają na Targi Pracy, które odbędą się 12.03.2008 r. na Wydziale Elektrycznym PB.

Targi Pracy Politechniki Białostockiej 2008 to impreza organizowana z myślą o studentach i absolwentach oraz innych osobach zainteresowanych rozwojem i kształtowaniem kariery zawodowej. Bezpośrednim efektem Targów Pracy będzie nawiązanie kontaktu z przyszłymi potencjalnymi pracodawcami oraz poznanie wymagań, jakie stawia przed absolwentami rynek pracy. Uczestnicy mają szansę na uzyskanie odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące dostępnych na rynku ofert pracy, jak również możliwości odbycia praktyk i staży.

Równolegle z Targami Pracy odbędą się warsztaty i prezentacje firm uczestniczących w imprezie, na których przedstawione zostaną sposoby wzbogacania i wykorzystywania wiedzy nabytej podczas studiów w kontekście teoretycznym i praktycznym.

W targach bierze udział 27 wystawców, m.in.: Alcatel Lucent, APS, Białystokonline, British American Tobacco, Global Logistics Projects, Leroy Merlin, Nokia Philips, Polimex Mostostal, Pracuj.pl i Siemens Networks.

 
Więcej informacji na stronie: www.targipracy.pb.edu.pl