Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Targi Pracy w Krakowie

3 kwietnia w Krakowie ruszają Targi Pracy organizowane przez Krakowski Portal Studencki – STUDENTserwis.eu.

Przyjdź na Targi i przekonaj się na własne oczy jak wygląda sytuacja na rynku pracy, nawiąż cenne kontakty z przedstawicielami wiodących firm na polskim rynku, dowiedz się od ekspertów jak stworzyć profesjonalne CV, weź udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami – wygraj dwutygodniowy wypoczynek w apartamentach w Bułgarii, laptopa lub staż w międzynarodowej firmie!
 
Do zgarnięcia jest między innymi dwutygodniowa wycieczka do Bułgarii dla 2 osób. Szczęśliwi zwycięzcy wczasów zamieszkają w apartamentach oddanych do użytku w 2008 roku. Oprócz nagród rzeczowych będzie można zabrać udział w castingu do różnych projekcji telewizji TVN . To wspaniała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat rekrutacji i rynku pracy. Pracodawcy wystawiający się na Targach przewidzieli również ze swojej strony liczne atrakcje dla uczestników odwiedzających ich boksy.
 
Patronat medialny nad przedsięwzięciem objęły m.in.: interia.pl, nasza-klasa.pl, GazetaPraca.pl, TVP Kraków, korba.pl, kariera.com.pl, 3DCad.pl, eurostudent.pl, a współpracę medialną zadeklarowali: Magazyn Motyw, BIS – Biuletyn Informacyjny Studentów AGH, Miesięcznik Studencki w Krakowie Manko, Magazyn Dlaczego oraz inni.
 
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 3 kwietnia do hali widowiskowo-sportowej TS Wisła, przy ulicy Reymonta 22, w Krakowie. Start imprezy o godzinie 10.00. Targi potrwają do godziny 16.00. Wstęp na targi jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają ponadto bezpłatny katalog targowy.
 
Więcej informacji na temat Targów, patronacie medialnym, konkursach oraz firmach biorących udział w wydarzeniu uzyskać można pod adresem www.targi-pracy.pl
 
 
Beata Błasiak
STUDENTserwis.eu