Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Targi Wakacyjnych Kursów Językowych

30 maja na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbędą się Targi Wakacyjnych Kursów Językowych.

Nie masz pomysłu na tegoroczne wakacje? Zostajesz w Warszawie w pracy? A może na praktykach? Chciałbyś wyjechać za granicę na wymianę, lecz strach przed testami kompetencyjnymi nie daje ci spać? Jeśli choć jedno z tych pytań sprawia, że budzisz się zlany potem o 4 nad ranem, przyjdź 30 maja na SGH – zaopiekujemy się Tobą.
 
Już po raz drugi Komisja ds. Współpracy z Zagranicą Samorządu Studentów SGH organizuje projekt Targów Wakacyjnych Kursów Językowych. W tym roku do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy 18 najlepszych szkół językowych w Warszawie. Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty językowe, które przeprowadzą wybitni specjaliści z zaproszonych firm. Na przybyłych czekać będzie konkurs z wieloma cennymi nagrodami w postaci kursów językowych, zestawów do nauki języków obcych SITA, zniżek na kursy językowe – i wiele, wiele innych.
 
Gwoździem programu będzie wykład prowadzony przez ambasadora Ekwadoru na temat sytuacji społeczno-ekonomicznej w Ekwadorze i krajach regionu.
 
Imprezie towarzyszyć będą inne liczne atrakcje, m.in. pokaz szermierki europejskiej, który przeprowadzi stowarzyszenie Akademia Broni ……… upps, mięliśmy tego nie mówić!
 
Szczegółowe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie: www.targijezykowe.eu
 
Patronat nad wydarzeniem objął m.in. serwis www.jezyki.eurostudent.pl.
 
Zapraszamy!