Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Targów Kół Naukowych UJ

#SkołUJsobieStudia po raz drugi – rusza II. edycja Targów Kół Naukowych UJ!

Targi Kół Naukowych to autorski projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, który swoją pierwszą odsłonę miał 7 marca zeszłego roku i znów powraca na wiosnę w mury UJotu w 2018!
Po raz kolejny 7 marca Salę Wystawową w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego wypełnią koła naukowe, które przez około 6h zaprezentują studentom, jak i maturzystom zupełnie inną stronę nauki! To przede wszystkim wydarzenie dla osób, które chcą więcej, stawiają na samorozwój i w kreatywny sposób starają się ulokować swoje pasje, by wreszcie wyjść poza krzesło sali wykładowej! Studenci i maturzyści będą mogli poznać ofertę kilkunastu Kół oraz dodatkowych instytucji kulturalnych i naukowych.
„Osoby młode często nie dostrzegają licznych możliwości, które stoją przed nimi otworem. Chcemy zachęcić ich do porzucenia wizji biernego studiowania.” – mówi Karolina Pisarz, Koordynatorka wydarzenia. „Dajemy uczestnikom szansę na szybszy start przez sprawdzanie siebie w nieco mniej standardowej płaszczyźnie.” – komentuje Julia Dzięcielska, Przewodnicząca NZS Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Na Uczestników będą czekać również dodatkowe atrakcje przygotowane przez naszych Partnerów, nagrody, zabawy, gadżety oraz niecodzienne prelekcje przygotowane przez wybrane koła, odbywające się równolegle na Auli Dużej. Ale, ale! Będzie tam jeszcze czekał ze swoim wystąpieniem tajemniczy gość! Szczegóły zdradzimy niebawem!
Targi Kół Naukowych odbędą się 7 marca br. w Auditorium Maximum UJ przy ul. Krupniczej 33. Organizatorem wydarzenia jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Śledźcie uważnie nasze wydarzenie oraz stronę, bo już niedługo będą się tam pojawiały: lista wystawców, agenda prelekcji oraz… Wiele innych! Wydarzenie na

Facebook’u: www.facebook.com/events/350238128718310/

Strona na Facebook’u: www.facebook.com/targikolnaukowych