Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Tempo! Masz 30 sekund!

Jesteście gotowi na szalony wyścig słowny? Narzućcie innym własne tempo, pędźcie do mety po zwycięstwo! W tę grę planszową można rywalizować zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. To gra idealna na studencką imprezę!

Wydawnictwo Granna przygotowało grę idealną na studencką imprezę. Szeroki zakres kategorii, ponad 300 haseł i dwustronna plansza złożona z trzech wymiennych części zapewnią mnóstwo emocjonujących i wyjątkowych rozgrywek! Gracze naprzemiennie wykonują ruchy po torach złożonych z liter.

Na początku kolejki poznają hasło przewodnie. Wymyślane hasła muszą rozpoczynać się od litery, na której aktualnie znajduje się pionek gracza. Mają na to 30 sekund. Jeśli nie uda im się zmieścić w wyznaczonym czasie, to nie wykonują ruchu w danej kolejce.

Gra towarzyska Tempo! to przede wszystkim dobra zabawa, ale nie oznacza to, że szare komórki będą miały chwilę oddechu. Gra wymaga kreatywnego myślenia, spostrzegawczości i dobrego wyczucia czasu. Jest świetnym sprawdzianem dla własnych zasobów słownictwa. Ponad 300 kategorii sprawi, że każdy znajdzie taką, w której będzie mógł się wykazać.

Gra do wygrania w konkursie „Nowe rozdanie”.

Więcej informacji o konkursie na profilu „Eurostudenta” na Facebooku:
https://www.facebook.com/Eurostudent/