Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Tesco e-zakupy to podwójny strzał w dziesiątkę

Ówczesne czasy są zdominowane przez internet. Coraz więcej spraw załatwia się za pośrednictwem sieci i coraz częściej ta forma działania przyspiesza wykonanie jakiegoś zadania. Dotyczy to także zakupów. Jednak sformułowanie „Tesco e-zakupy” oznacza dla studenta jeszcze więcej…

Obecnie większość młodych ludzi ma dostęp do internetu. Wchodzą nie tylko na allegro, ale także poszukują sklepów on-line z różnym asortymentem – głównie chodzi o odzież, buty, sprzęty elektroniczne, ale także o artykuły spożywcze. Zamówienia pizzy czy innych fast foodów to już norma wśród studentów, ale też ludzi w każdym wieku. Strony internetowe pozwalają na zapoznanie się z asortymentem i cenami, a jeden mail wystarczy, aby złożyć zamówienie. Często także płatności dokonywane są za pomocą przelewów i tak naprawdę procesy zamówienia, dostawy i płatności są o wiele krótsze w porównaniu z tymi tradycyjnymi.

E-zakupy w Tesco

Tesco wychodzi w stronę klienta, oferując możliwość zakupów przez cały dzień – mowa o wybranych sklepach, które są otwarte non-stop. Jest to dogodne rozwiązanie dla tych, którzy pracują na zmiany, bądź lubią bez pośpiechu i bez tłoku w „zakupowych godzinach szczytu” wyszukać potrzebne im artykuły.

Doskonałym rozwiązaniem są także e-zakupy w sklepach Tesco. Potrzebny jest tylko dostęp do internetu. W dogodnej chwili można przejrzeć stronę sklepu, wybrać produkty, określić czas dostawy. To świetne rozwiązanie dla osób, które mają mało czasu lub nie są w stanie wyjść z domu (osoby chore, niepełnosprawne). Oprócz tego, że nie trzeba wychodzić do sklepu, to nie trzeba również dźwigać ciężkich toreb z zakupami. Zamówiony towar jest dostarczony pod drzwi. W razie braku towaru zamówionego, dostarczony jest zamiennik, który można od razu zwrócić, jeśli nie spełni naszych wymagań.

E-zakupy Tesco drogą do rozwoju

Studenci i absolwenci mają również szansę na zdobycie doświadczenia, aplikując na staże i stanowiska pracy w Tesco. Młodzi ludzie mają możliwość poznania działania tej ogromnej organizacji od środka. Jest to oczywiście okazja na zdobycie doświadczenia zawodowego, nabycia nowych kompetencji. Sprawdź sam i wejdź na www.tesco.pl/kariera

Przy dokonywaniu wyboru, zarówno robiąc zakupy, jak i wybierając staż lub pracę studenci mogą nawiązać współpracę z działem e-zakupów w Tesco. Warto poznać możliwości firmy, która cały czas się rozwija i zaznajomić się z jej działaniem od strony klienta i pracownika.