Tesco poszukuje specjalisty ds. zakupów

Tesco Polska to lider nowoczesnego handlu. Chcesz być częścią naszego zespołu i razem z nami tworzyć przyjazne miejsce pracy? Aplikuj na stanowisko specjalisty ds. zakupów!

TWOJE ZADANIA

  • Współtworzenie strategii handlowej zarządzanej kategorii oraz jej realizacja
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych, marżowych oraz zapasu zarządzanej kategorii
  • Prowadzenie negocjacji oraz utrzymywanie stałych kontaktów z kluczowymi kontrahentami
  • Przygotowywanie i aktualizacja list asortymentowych oraz planogramów
  • Współpraca z działami wspierającymi oraz operacjami sklepowymi

WYMAGANIA

  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu asortymentem oraz bazą dostawców
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point, Outlook),
  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy, skuteczność działania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność

OFERUJEMY

  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szeroki pakiet szkoleń oraz możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i wymagających zadań
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów
  • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy w ramach Programu
  • Klientowskiego Clubcard
  • Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne, bony okolicznościowe związane z rozpoczęciem roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka)
  • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami