Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

„Testament of Sin” – w sieci

W sieci dostępna jest już strona gry „Testament of Sin”, najnowszej produkcji twórców tak popularnych gier przygodowych jak "Art of Murder: Sztuka Zbrodni", "Sentinel" czy "Schizm".

 

„Testament of Sin” pozwoli wcielić się w młodą archeolog, Sylvie Leroux, która rusza tropem mrocznej tajemnicy sięgającej czasów biblijnych. W miarę postępów prywatnego śledztwa, bohaterka odkrywa, że pewnym wpływowym ludziom zależy, by sekret pozostał nadal nieodkryty. Inni z kolei chcą dostać go w swoje ręce i by to osiągnąć, nie cofną się przed niczym.
W trakcie pełnej niebezpieczeństw i wyzwań podróży, Sylvie odwiedzi kraje basenu Morza Śródziemnego – malowniczą miejscowość na Malcie, położoną nieopodal wyspę kryjącą starożytne ruiny, uliczki i galerie egzotycznego Istambułu. Trafi nawet do sekretnych pomieszczeń watykańskiego pałacu.
„Testament of Sin” to klasyczna gra przygodowa z interfejsem point & click. Intrygująca fabuła, ciekawe zagadki, niebanalne postaci i tajemniczy klimat zapewnią rozrywkę na najwyższym poziomie.
Pod adresem www.testamentofsingame.com znaleźć można zarys fabuły gry, krótką charakterystykę postaci oraz screeny. Strona będzie sukcesywnie wzbogacana się o nowe materiały, które pozwolą poznać więcej interesujących szczegółów dotyczących „Testament of Sin”.
  
Dystrybutor: City Interactive