Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

The Sims 2: Kuchniai łazienka – wystrój wnętrz

Zmień wystrój kuchni i łazienki w domku Simów. Akcesoria The Sims 2: Kuchnia i łazienka – wystrój wnętrz dostępne są już w sklepach!

Producenci niewątpliwe kultowej już gry nie pozwalają jej fanom popaść w monotonnie i znudzenie. Dzięki najnowszemu dodatku dają możliwość każdemu graczowi przeprowadzenia gruntownego remontu w kuchni i łazience ulubionych Simów. Za pomocą kilkudziesięciu elementów możemy stworzyć oryginalne i stylowe wnętrza kuchni oraz łazienki. W zestawie akcesoriów znajdują się nowe umywalki, prysznice, półki i wieszaki na ręczniki. Urządzenia kuchenne takie jak nowoczesne, meble, sprzęty AGD oraz ozdoby pozwalają na dodanie wyrafinowanego smaku życiu każdego Sima. Ponadto możemy wyposażyć naszych wirtualnych bohaterów w eleganckie szlafroki, piżamy, fartuszki kuchenne czy też kaszmirowe pulowery.

Niewątpliwie ponad 60 nowych przedmiotów codziennego użytku dają nam praktycznie nieograniczona możliwość przebudowy mieszkania naszego Sima. A nam umożliwiają poczuć się jak profesjonalny dekorator wnętrz.

(EA)