Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

„Think Ahead: Future CFO Powered by ACCA” – ostatni dzień zapisów!

Konferencja „Think Ahead: Future CFO Powered by ACCA”, która odbędzie się 22 i 23 maja w Warszawie, to wyjątkowe wydarzenie dedykowane studentom, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą finansową i już w trakcie studiów chcą dokładnie zaplanować swoją karierę oraz dać sobie intensywny impuls do rozwoju.

Dwa dni spotkań, szkoleń i warsztatów to niepowtarzalna szansa dla studentów kierunków akredytowanych przez ACCA na budowanie własnej marki, nawiązanie wartościowych kontaktów z liderami branży finansowej oraz wytyczenie własnej, unikatowej ścieżki rozwoju.

Wyjątkowa formuła spotkania oparta na skutecznej i sprawdzonej metodologii oraz obecność i wsparcie ze strony uznanych ekspertów pozwoli wyjść uczestnikom z ogromną dawką inspiracji i jasną wizją kariery oraz gotowym planem jej realizacji.

 

Zgłoszenia przyjmowane są jeszcze tylko dziś do końca dnia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie konferencji: http://futurecfo.pl/

 

Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 8 maja.

Prowadzący:

·        Beata Kapcewicz: Ekspert ds. personal brandingu programu TVP1, TVN BiŚ, Rzeczypospolitej, portalu pracuj.pl i wp.pl. Trener, Coach Trenerów, Autorka książek. Prezes Zarządu Momentum Trainers Group i Librandt Fostering Managers.

·        Joanna Gdaniec: Trener i Coach autentycznej sprzedaży i leadershipu. Wiceprezes Momentum Trainers Group.

·        Krzysztof HIllar: Mówca, trener, przedsiębiorca, wiceprezes Zarządu Momentum Trainers Group. Specjalista w dziedzinie wystąpień publicznych i motywacji.

·        Przemek Pohrybieniuk, Dyrektor Zarządzający ACCA Polska i Kraje Bałtyckie

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: Grzegorz Mączyński, Dyrektor Finansowy Alstom Transport w Polsce, Członek Zarządu Alstom Konstal S.A.; członek ACCA, Andrzej Firczuk, Finance Director – Business Partner Central & Eastern Europe Personal Health, Philips, członek ACCA; Andrzej Gondek, Dyrektor Generalny GLENMARK PHARMACEUTICALS Sp. z o.o., Magdalena Oleksiuk,General Director EY Academy of Business, członek ACCA i inni.

Konferencja odbędzie się w dniach 22-23 maja w Hotelu Ibis w Warszawie. Wydarzenie jest bezpłatne, a uczestnicy spoza Warszawy będą mieli zapewniony nocleg z 22 na 23 maja – liczba miejsc ograniczona! Wszyscy uczestnicy wezmą udział w kolacji integracyjnej 22 maja.

Więcej informacji: www.futurecfo.pl oraz http://bit.ly/FutureCFOnaFacebooku