Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

 

 

 

Timac Agro Polska 

adres: ul. Batorowska 15
62-081 Wysogotowo

www: pl.timacagro.com

 

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

 

Timac Agro Polska to firma działająca w branży rolniczej, należąca do francuskiej grupy kapitałowej Roullier. Głównym obszarem naszej działalności jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań związanych z odżywianiem roślin i zwierząt na rzecz zrównoważonego rolnictwa. Naszym niewątpliwym atutem jest fakt, iż w produkcji nawozów i produktów zootechnicznych wykorzystujemy naturalne, aktywne molekuły pozyskiwane z alg morskich. Jest to efekt wieloletnich badań naszych specjalistów z działu R&D, który jest podstawą naszej działalności.

 

 

Zagrożenia powstające w środowisku naturalnym, rosnąca populacja ludności, a co za tym idzie zmniejszenie się zasobów żywności – to wyzwania, przed którymi staje dzisiejszy świat. Coraz ważniejszym staje się racjonalne gospodarowanie zasobami naturalnymi oraz odżywianie roślin. Zespół Timac Agro, wyspecjalizowany w zakresie odżywiania roślin oraz dbania o dobrostan zwierząt, podejmuje to wyzwanie. Innowacja? Umieszczamy ją w samym sercu naszej działalności, w obszarach produktów, procesów i usług, wyprzedzając oczekiwania naszych klientów.

 

 

Gama specjalistycznych produktów oferowanych przez Timac Agro Polska została przygotowana z zachowaniem najwyższej jakości, bezpieczeństwa oraz w trosce o środowisko naturalne. W Polsce Timac Agro działa od 2005 roku stawiając na doradztwo, innowację i partnerstwo. Każdego dnia nasz zespół dociera do producentów w całym kraju, pomagając sprostać zmiennym wymaganiom rynkowym. Współpraca z licznymi gospodarstwami jest dla nas źródłem stałej motywacji w poszukiwaniu nowych rozwiązań, służącym polskim producentom.

Oferty pracodawców