Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Timbaland na Coke Live Music Festival 2008

W dniach 22-23 sierpnia w Krakowie odbędzie się Coke Live Music Festival 2008. Pierwszą zapowiedzianą gwiazdą będzie Timbaland.

Timbaland to obecnie najlepszy producent w branży muzycznej, król Midas XXI wieku, twórca hitów dla największych gwiazd muzyki, obecnie święcący tryumfy po wydaniu firmowanego własnym pseudonimem rewelacyjnego albumu „Timbaland Presents Shock Value”, z którego pochodzą przeboje „The Way I Are”, „Give It To Me” i „Apologize”. W Polsce jego album już dawno uzyskał status podwójnej platynowej płyty.

Coke Live Music Festival – dwudniowe święto muzyki w centrum Krakowa, które na stałe wpisało się w kalendarz najciekawszych imprez lata.
 
W zabytkowym Krakowie usłyszysz największe hity z list przebojów. Międzynarodowe gwiazdy, około 30 wykonawców. Już pierwszy artysta potwierdza rangę tego wydarzenia…
A to dopiero początek!

Lokalizacja:
Kraków – jedno z najpiękniejszych polskich miast, odwiedzane przez turystów z całego świata.
Magiczny klimat powoduje, że dla młodych ludzi staje się ono jednym z kultowych miejsc w Europie. Nasz festiwal stał się już jednym z ważnych elementów kolorytu miasta.

Teren Festivalu
Miejsce: Lotnisko – Muzeum Lotnictwa Polskiego. Strefa VIP, miasteczko festiwalowe, a w nim strefa gastronomiczna, stoiska z pamiątkami festiwalowymi,namiot Coke Clinic.
Jeden namiot – dwie strefy. W jednej: tatuaże malowane henną, w drugiej: masaże ciała wykonywane różnymi technikami. Całość w wykonaniu intrygujących hostess. Coke Clinic to odświeżenie dla twojego ciała i zmysłów. Przed namiotem plaża w środku miasta, miejsca ze świetną widocznością na główną scenę – najczęściej odwiedzane miejsce poza koncertami.

Czas
Pierwsza edycja Festivalu trwała 1 dzień, w 2007 przygotowaliśmy dwa dni wspaniałej zabawy
z gwiazdami, w tym roku utrzymujemy tę tradycję. Festiwal odbędzie się w dniach 22 i 23 sierpnia 2008 roku.

Muzyka
Popularna muzyka młodych ludzi w kategoriach pop, hip hop, rock i muzyka elektroniczna, zawsze najwyższej jakości. Zapraszamy wielkie międzynarodowe gwiazdy święcące triumfy na listach przebojów na całym świecie. W ubiegłym roku na festiwalu wystąpili: Rihanna, Faithless, Common, Lily Allen oraz ok. 20 polskich wykonawców.

Trzy sceny
Trzy sceny muzyczne: scena główna, Coke Stage i Burn Stage. Zobaczysz nie tylko międzynarodowe gwiazdy, ale także najlepsze polskie zespoły i DJ`ów. Łącznie 30 godzin muzyki.
Camping
Oddanych fanów festiwalowej atmosfery zapraszamy na pole namiotowe przygotowane dla ponad 4 tys. osób.

Na Coke Live Music Festival wystąpi również laureat konkursu Coke Live Fresh Noise – wieloetapowego programu wspierania talentów, podczas którego młodzi producenci, didżeje i wokaliści mają okazję spotkać się w studiu nagraniowym i na scenie z najbardziej uznanymi postaciami polskiej muzyki.

Pierwsza edycja Coke Live Fresh Noise przeszła nasze najśmielsze oczekiwania dzięki kompleksowości programu, a także zaangażowaniu biorących w nim udział artystów.Obecnie trwają warsztaty drugiej edycji Coke Live Fresh Noise. W roli wykładowców występują O.S.T.R., Bartek Królik oraz Marek Piotrowski z Planu B, a także duet Boogie Mafia. Formuła warsztatów poszerzona została o dodatkowe spotkania – niespodzianki. Jako goście specjalni zaproszenie na warsztaty przyjęli Leszek Biolik i Novika, a już wkrótce będą miały miejsce kolejne wartościowe wykłady. Do tegorocznej edycji Fresh Noise zgłosiło się prawie 600 projektów muzycznych, co świadczy o dużym zainteresowaniu programem.

Przydatne informacje dotyczące festiwalu:
– karnet lub bilet przy pierwszym wejściu na teren festiwalu podlega wymianie na Identyfikator (opaskę) a z Identyfikatora może korzystać tylko jedna osoba; uszkodzenie lub zerwanie Identyfikatora powoduje utratę jego ważności; zakazane jest odstępowanie Identyfikatora;
– na terenie festiwalu obowiązuje system kuponowy; kupony dostępne tylko na terenie festiwalu;
– przy każdym wejściu na przestrzeń festiwalu znajdziesz punkty informacyjne – w nich możesz uzyskać niezbędne informacje i pomoc;
– zachęcamy do wcześniejszego przyjazdu na przestrzeń festiwalu, w tym roku pole namiotowe czeka na Ciebie od 21 sierpnia.

BILETY FESTIWALOWE
120 PLN – karnet bez pola namiotowego
135 PLN
– karnet z polem namiotowym
Od 16 czerwca nastąpi zmiana cen biletów:
150 PLN – karnet bez pola namiotowego
165 PLN – karnet z polem namiotowym
85 PLN bilet jednodniowy

Bilety w sprzedaży na stronie www.livefestival.pl oraz w sieciach sprzedaży Ticketpro i Eventim