Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Tłumacz do zadań specjalnych

Zna perfekcyjnie 14 języków, bezbłędnie liczy, chętnie zagra z tobą w sudoku, a w dodatku… mieści się w damskiej torebce – nowy tłumacz elektroniczny Vocal 611 marki Vector.

Vocal 611 – to niewielkie urządzenie, które umożliwi Ci bezproblemowe porozumienie się w wielu krajach świata. Zna ono zarówno często dziś używane języki, takie jak: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski i włoski, jak i te mniej popularne: polski, czeski, słowacki, węgierski, ukraiński, bułgarski, rumuński, chorwacki. Prócz standardowej opcji tłumaczenia słów i zwrotów, nowoczesny sprzęt jest również w stanie wymówić obce wyrazy. Elektroniczny tłumacz to nieodłączny towarzysz każdej podróży. Mały i poręczny sprzęt posiada bardzo duży wybór słownictwa, angielska wersja tłumacza zawiera aż 366.000 słów i 32.000 zwrotów z zasobu słownika „The Oxford American dictionary”.
Jednak Vocal 611 to nie tylko nauka języków, ale także rozrywka. Marzysz o zrelaksowaniu się w czasie długiej podróży? Dzięki atrakcyjnym funkcjom zagrać możesz w sudoku albo posłuchać ulubionego radia. Pomocna może okazać się również możliwość wykorzystania sprzętu jako kalkulatora z opcją przeliczanie waluty. W skład zestawu, obok tłumacza, wchodzą również słuchawki i etui. Cena kompletu to 340zł.

Więcej: www.vector.zibi.pl