Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Tour de Tyskie

Studenckie Tour de Tyskie – czyli specjalne wycieczki dla studentów do Tyskich Browarów Książęcych – rusza już 4 października! To niezwykła szansa na to, aby nietypowo zacząć rok akademicki i zwiedzić jedną z największych atrakcji turystycznych na Śląsku!

W czwartki: 4, 11, 18 i 25 października specjalny bezpłatny autobus będzie czekał w Katowicach i Gliwicach, by następnie zawieźć grupę na pełną atrakcji wycieczkę do Tychów. W Gliwicach autobus z naszym pilotem czekać będzie przy hotelu Qubus (ul. Dworcowa 27) w każdy czwartek o godzinie 16.30 (wyjazd do Tychów o 17.00) Powrót do Gliwic około 21.30. W Katowicach autobus z naszym pilotem czekać będzie na parkingu przy galerii BWA (al. Korfantego 6) w każdy czwartek o godzinie 18.45 (wyjazd do Tychów o 19.15). Powrót do Katowic około 23.00.
Udział w wycieczce można zapewnić sobie na 2 sposoby: albo rezerwując miejsce na wybrany termin dzwoniąc do recepcji Tyskiego Muzeum Piwowarstwa pod nr 032327 84 30 lub pisząc na wycieczki.tyskie@kp.pl, albo zjawiając się w miejscu zbiórki na około 10 minut przed odjazdem.
Program specjalnej wycieczki dla studentów to skrócona, 1,5 godzinna wersja zwiedzania Tyskich Browarów Książęcych z elementami zwiedzania Tyskiego Muzeum Piwowarstwa oraz degustacją piwa w pubie w podziemiach Muzeum. Dla studentów dodatkowo ciekawe konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne gadżety marki Tyskie. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj do październikowych numerów „Eurostudenta” lub kontaktuj się z recepcją Tyskiego Muzeum Piwowarstwa telefonicznie pod nr 032 327 84 30 lub osobiście przy ul. Mikołowskiej 5 w Tychach (wejście od ul. Katowickiej).
 
Patronem medialnym akcji jest „Magazyn Akademicki Eurostudent”.