Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Traveler 315 Laser

Traveler 315 Laser firmy Genius to pierwsza na świecie mini mysz laserowa z nano-powłoką antybakteryjną.

Zapraszamy do spróbowania nowej opływowej myszy laserowej do notebooków firmy Genius — Traveler 315 Laser. Jest to pierwsza na świecie mysz laserowa, którą wyposażono w powłokę antybakteryjną wykonaną w oparciu o nanotechnologię. Powłoka zapobiega powstawaniu na powierzchni myszy skupisk typowych bakterii i zmniejsza przez to ryzyko zarażenia się w wyniku używania tej samej myszy.

Oprócz powłoki antybakteryjnej, dzięki zaawansowanej technologii laserowej mysz zapewnia precyzyjne prowadzenie kursora, o dużo lepszej dokładności niż w przypadku zwykłych modeli optycznych. Większy jest również zakres powierzchni, na jakich mysz może pracować. Dodatkowo, w myszy Traveler 315 laser istnieje możliwość regulacji rozdzielczości DPI i przełączania jej między wartościami 1600 i 800 dpi. W ten sposób, przy pracy na ekranach o większej rodzielczości, np. 1024 x 768 pikseli, prowadzenie kursora będzie dokładniejsze.
Traveler 315 Laser, mini mysz laserowa plug and play z 3 przyciskami jest idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących w czasie podróży biznesowych. Mysz dostępna jest w dwóch kolorach: niebieskim i rubinowym.

Cechy:


  • Doskonałe prowadzenie dzięki technologii laserowej, dokładność lepsza niż w zwykłych myszach optycznych
  • Powłoka antybakteryjna uniemożliwiająca rozwój bakterii
  • Idealna w użyciu w obu dłoniach
  • Miniaturowe rozmiary – łatwość transportu dla użytkowników notebooków
  • Regulacja rozdzielczości: 1600 lub 800 dpi

Więcej informacji na stronie www.geniusnet.com