Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Trójmiejskie Targi Pracy 7-8 maja 2018 r.

Trójmiejskie Targi Pracy to jedno z najlepiej zorganizowanych targów w Polsce. Wydarzenie odbędzie się na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej w dniach 7-8 maja 2018 r. Wystawcy jednogłośnie potwierdzają, że z przyjemnością biorą udział w targach, ze względu na dużą liczbę odwiedzających i charakter przedsięwzięcia. W tym roku spodziewamy się blisko 80 wystawców zarówno z kraju i ze świata. Aktualna lista dotychczas zarejestrowanych firm jest dostępna pod adresem: https://www.targipracy.gdansk.pl/site/exhibitor-list Aktualności dot. wydarzenia publikowane są na profilu społecznościowym: http://fb.com/TrojmiejskieTargiPracy

Tylko na targach pracy, każdy odwiedzający może bezpośrednio złożyć CV u pracodawcy, jak i porozmawiać z jego przedstawicielami. Na codzień proces rekrutacyjny jest w dużej mierze skoncentrowany na komunikacji internetowej, dlatego Trójmiejskie Targi Pracy cieszą się dużą popularnością wśród odwiedzających. W tym roku liczymy na 8 tysięcy odwiedzających. Jest to wyjątkowa okazja dla studentów, absolwentów szkół średnich i wyższych, bezrobotnych i zatrudnionych, by w jednym miejscu porozmawiać z wieloma pracodawcami. Finalnie obie strony wydarzenia zyskują oszczędność czasu i środków związanych z wymianą maili oraz podróżami.

Poza wymienionymi koszyściami uczestnicząc w przedsięwzięciu odwiedzający zyskują:

  • Ø Możliwość spotkania praktyków z różnych branży,
  • Ø Poznać nowe firmy, które oferują konkurencyjne warunki zatrudnienia w Polsce i za granicą,
  • Ø Okazję do uczestniczenia w licznych prelekcjach, jak i warsztatach prowadzonych przez osoby z bogatym doświadczeniem zawodowym,
  • Ø Przygotować lub sprawdzić swoje CV pod okiem specjalistów w dziedzinie rekrutacji.

Targi to nie tylko spotkania rekrutacyjne, ale również miejsce do zaprezentowania produktów każdej z firm. Możemy zobaczyć i spróbować swoich sił w symulatorze samolotu, rzeczywistości wirtualnej lub zagrać w setki przemyślnych gier. Chwilą wytchnienia jest możliwość wypicia darmowej kawy zrobionej przez baristę lub wziąć udział w pokazie przygotowania sushi. Pracodawcy biorący udział w targach działają w branży IT, automatyce, energetyce, finansach, mediach, przemyśle drzewnym i handlu. W związku z tym możemy się spodziewać w tym roku zupełnie nowych i zaskakujących atrakcji.

Trójmiejskie Targi Pracy są wielkim spotkaniem osób planujących swoją karierę zawodową oraz firm i instytucji, które poszukują pracowników, stażystów i praktykantów. Oferty pracy na Targach dotyczą przede wszystkim stanowisk specjalistycznych i inżynierskich. Pracodawcy poszukują też sprzedawców, handlowców, tłumaczów, księgowych, testerów oprogramowania i gier komputerowych. Dla osób rozpoczynających karierę przygotowano liczne propozycje praktyk i stażów. Plany rekrutacyjne w przypadku większości pracodawców to znalezienie 20-30 nowych pracowników w najbliższym czasie. Jednak niektóre firmy przewidują zatrudnienie ponad 100 osób w okresie kilkunastu miesięcy po zakończeniu Targów.

Patronem Strategicznym wydarzenia jest Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.

Firmy i instytucje zainteresowane rezerwacją stoiska lub promocją na Trójmiejskich Targach Pracy 2018 zapraszamy do rejestracji na stronie https://www.targipracy.gdansk.pl/user/sign-in/signup lub do kontaktu telefonicznego: +48 694 755 369 , +48 531 793 900.

Kontakt:

Trójmiejskie Targi Pracy
Telefon: +48 694 755 369 , +48 531 793 900
e-mail: biuro@targipracy.gdansk.pl
www.targipracy.gdansk.pl
www.facebook.com/TrojmiejskieTargiPracy