Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

TRW Centrum Inżynieryjne poszukuje inżynierów

Rozpocznij pracę w nowoczesnej firmie o stabilnej pozycji na rynku. Obecnie zatrudniamy blisko 300 inżynierów w dwóch działach mechanicznym i elektronicznym, a związku z dynamicznym rozwojem wciąż poszukujemy kolejnych.

IN THE BLINK OF AN EYE, PROTECTING YOU AND YOUR LOVED ONES

TRW Automotive z główną siedzibą w Livonii (Michigan, USA) jest jednym z największych dostawców przemysłu motoryzacyjnego na świecie. Firma posiada 185 lokalizacji w 26 krajach włączając w to 13 torów testowych i 22 Centra Inżynieryjne. Dostarczamy produkty ponad 40 światowym producentom i zajmujemy wiodącą pozycję we wszystkich kategoriach produkowanych przez siebie wyrobów. Projektujemy oraz rozwijamy najszerszą gamę technologii w zakresie systemów bezpieczeństwa zarówno tych aktywnych, które mają na celu pomóc kierowcy w uniknięciu kolizji, jak i pasywnych zabezpieczających pasażerów w momencie wypadku.

TRW Automotive wdraża wiele inicjatyw biznesowych, aby zapewnić klientom najwyższą jakość wyrobów. Ciągłe dążenie do doskonałości daje rezultaty: wzrost tempa rozwoju, poprawa jakości produktów, wzrost wartości akcji i udziałów oraz czołowe miejsce w branży. Naszymi klientami są wszystkie znane marki z branży motoryzacyjnej.

Dlaczego warto?

Praca dla Centrum Inżynieryjnego TRW daje unikalną możliwość udziału w tworzeniu i realizacji strategii nowoczesnych systemów z zakresu samochodowych systemów bezpieczeństwa. Jest to także źródło nowych doświadczeń w zakresie prowadzenia samodzielnych projektów. Pracują u nas osoby zarówno po studiach jak i posiadające bogate doświadczenie zawodowe.

Firma propaguje pracę zespołową, zachęca i sprzyja wymianie najlepszych praktyk i doświadczeń, które wpływają na ciągłe wzmacniania kompetencji. Pracę cechuje dobra atmosfera oraz wysoki kultura pracy. Umożliwiamy naszym pracownikom udział zarówno w szkoleniach specjalistycznych, jak i nabywanie doświadczenia w ramach zadań w zespołach projektowych.

Praca z osobami z innych krajów, głównie z Niemiec, USA, Chin i UK daje możliwość poznawania innych kultur oraz podnoszenia znajomości języka anielskiego.

Rozpocznij pracę w nowoczesnej firmie o stabilnej pozycji na rynku. Obecnie zatrudniamy blisko 300 inżynierów w dwóch działach mechanicznym i elektronicznym, a związku z dynamicznym rozwojem wciąż poszukujemy kolejnych.

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

• Software Engineer
• Hardware Engineer
• System Test Engineer
• Algorythm Application Engineer
• ECAD Engineer
• Design Engineer
• Test Engineer

• Project Engineer

TRW Centrum Inżynieryjne
ul. Rolnicza 33, 42-200 Częstochowa
Tel. 34/ 343 1107, 34/ 343 1108
Centrum.Inzynieryjne@trw.com
Więcej informacji na:

www.centruminzynieryjne.pl

www.trw.pl