Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Trwa IX edycja Tax’n’You – konkursu podatkowego organizowanego przez KPMG

Jeszcze tylko do 24 kwietnia można zgłaszać swój udział w konkursie Tax’n’You! Wystarczy tylko wypełnić formularz rejestracyjny oraz odpowiedzieć na 20 pytań ankiety konkursowej. Na najlepszych czekają płatne praktyki lub umowa o pracę w dziale Doradztwa Podatkowego w KPMG oraz nagrody finansowe i rzeczowe!

Studenci i ubiegłoroczni absolwenci studiów wyższych kolejny raz mają okazję wykazać się wiedzą z zakresu podatków i zdobyć płatne praktyki lub pracę w dziale podatkowym KPMG oraz nagrody rzeczowe i finansowe!

Konkurs skierowany jest do studentów III roku studiów licencjackich podejmujących studia II stopnia, III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów studiów magisterskich uczelni wyższych z 2015 r. zainteresowanych tematyką podatkową, prawną oraz rachunkową.

Wszystkim finalistom tegorocznej edycji Tax’n’You zaoferujemy płatne praktyki w KPMG w Polsce oraz wręczymy atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dodatkowo, trzem najlepszym osobom wybranym przez Kapitułę konkursu podczas finału, zaproponujemy umowę o pracę w KPMG w Polsce oraz nagrody finansowe w wysokości odpowiednio: 5 000 PLN, 3 000 PLN i 2 000 PLN.

Zgłosić swój udział w konkursie można jeszcze tylko do 24 kwietnia. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny oraz odpowiedzieć na 20 pytań ankiety konkursowej. Ankieta dostępna pod adresem: https://forms.cee.kpmg.com/pl/pl/taxnyoucontest

Finał konkursu odbędzie się 20 maja 2016 r. w Warszawie.

Zapraszamy do rywalizacji!