Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Trwa XV edycja konkursu „Grasz o staż”.

Do wygrania jest ponad 190 praktyk oraz nagrody dodatkowe o łącznej wartości 100 000 zł.

1 lutego na stronie www.grasz.pl pojawiły się konkursowe zadania. W ten sposób rozpoczęła się jubileuszowa XV edycja konkursu „Grasz o staż”, która potrwa do 7 kwietnia, do tego bowiem dnia uczestnicy mają szansę zgłaszać w niej swój udział.
 
W tegorocznej edycji konkursu do wygrania jest ponad 190 praktyk, w tym praktyki w Krakowie, oraz nagrody dodatkowe o łącznej wartości ponad 100 000 złotych – mówi Anna Budzich, koordynator konkursu „Grasz o staż” z PricewaterhouseCoopers. Aby wygrać jeden z oferowanych staż wystarczy rozwiązań przynajmniej jedno, a maksymalnie trzy zadania konkursowe z puli 71 opublikowanych na stronie www.grasz.pl – dodaje Budzich.
 
Konkursowe prace należy przesłać poprzez stronę do 7 kwietnia. Oprócz staży do wygrania są studia podyplomowe, międzynarodowe kursy, specjalistyczne szkolenia, nagrody książkowe, prenumeraty magazynów oraz kursy językowe. Konkurs „Grasz o staż” przeznaczony jest dla studentów III, IV i V roku studiów, studentów III roku studiów licencjackich lub inżynierskich oraz I i II roku magisterskich studiów uzupełniających. Do udziału w nim zaproszeni są również absolwenci, którzy nie przekroczyli 30. roku życia. Nie istotny jest kierunek, rodzaj ani tryb studiów.
 
Oferowane staże dotyczą wielu dziedzin biznesu, więc każdy zainteresowany ciekawą, płatną praktyką, znajdzie dla siebie coś interesującego. Wśród tegorocznych staży znaleźć można obszary związane z telekomunikacją i IT, analizą danych, finansami, PR-em, marketingiem, zarządzaniem zasobami ludzkimi, biotechnologią oraz dziennikarstwem. Ciekawe staże znajdą również osoby zainteresowane energetyką, prawem, ubezpieczeniami czy też zarządzaniem projektami. Szczegółowe opisy oferowanych praktyk znajdują się na stronie www.grasz.pl.
 
Na wszystkich laureatów czekają merytoryczne praktyki, za które otrzymają wynagrodzenie – 2200 brutto za miesięczny staż w firmach, 1200 netto w organizacjach pozarządowych. Staże potrwają przynajmniej miesiąc.
 
 

Pamiętaj! Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 7 kwietnia – dodaje. Więcej informacji znajdziecie na www.grasz.pl