Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Trzecia edycja konferencji naukowej „Współczesne trendy w zarządzaniu” już za nami!

25 marca br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbyła się trzecia edycja konferencji naukowej pt. „Współczesne trendy w zarządzaniu”. Organizatorami tegorocznego wydarzenia było Koło Naukowe Procesu Zarządzania przy współpracy z Kołem Naukowym Zarządzania VISTA działającym na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Czynny udział w konferencji wzięli studenci i doktoranci z całej Polski. Oprócz reprezentantów Uczelni organizujących wydarzenie (UE Kraków i UE Wrocław) uczestnicy mieli okazję wysłuchać referatów osób z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Uniwersytetu Łódzkiego oraz Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Podczas konferencji słuchacze mogli również spotkać się z praktyką zarządzania, która była przedstawiona przez menedżerów firmy Tesco (sponsora wydarzenia), którzy opowiadali o tym, jak pozyskiwać i utrzymywać talenty w firmie, jak działa centrum dystrybucji Tesco oraz w jaki sposób firmy mogą wzbudzać zaangażowanie i potencjał pracowników. 

 

Konferencja była wydarzeniem otwartym dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką, którzy przybyli licznie i aktywnie uczestniczyli w dyskusji. Następna edycja konferencji, czwarta, odbędzie się wiosną 2015 r., na którą już dziś serdecznie zapraszamy.