Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Trzecia edycja konkursu PwC Business Case Project – aplikuj do 16 marca

Jesteś głodny wyzwań? Zastanawia Cię jak wygląda praca konsultanta PwC? Chcesz poznać pracowników podczas rozwiązywania realnego problemu biznesowego? Już od 20 lutego masz na to szansę. Ruszyła trzecia edycja konkursu dla studentów najstarszych lat studiów – PwC Business Case Project.


PwC Business Case Project to ogólnopolski projekt biznesowy będący symulacją pracy konsultantów zajmujących się doradztwem dla dużych firm i instytucji. Podczas 2 miesięcy trwania projektu, który odbywa się w czasie rzeczywistym, jego uczestnicy rozwiązują problem biznesowy zawierający elementy optymalizacyjne, rachunkowe oraz podatkowe. Biorą oni także udział w spotkaniach z managerami, konsultantami oraz w video-konferencjach. Jest to niepowtarzalna okazja do poznania pracy konsultanta, sprawdzenia się w rozwiązywaniu realnego problemu biznesowego oraz poznaniu pracowników PwC bez potrzeby przeprowadzki do Warszawy.


Do udziału w konkursie zapraszamy studentów III roku studiów pierwszego stopnia, III – V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów studiów drugiego stopnia oraz absolwentów uczelni wyższych.


Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody, certyfikaty PwC Junior Professional oraz zaproszenia na praktyki w PwC.


Aby wziąć udział w konkursie wejdź na www.pwc.pl/kariera i do 16 marca wypełnij formularz aplikacyjny. Nr ref. Ogłoszenia to BCP2012.


Więcej informacji znajdziesz również na www.facebook.com/PwC.Polska.