Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Tydzień Społecznie Aktywnego Studenta

17 października na Politechnice Warszawskiej rozpoczną się obchody Tygodnia Społecznie Aktywnego Studenta. W ramach wydarzenia odbędą się m.in. Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich.

W środę 17.10 i czwartek 18.10 w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej odbywać się będą Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich oraz Targi Stypendiów Zagranicznych. Co roku odwiedza je ponad 4 000 studentów oraz uczniów szkół średnich.
 
Na czwartek 18.10 na g. 20.00 zostały zaplanowane Otrzęsiny Integralne 2007, w których weźmie udział 11 Warszawskich Uczelni. Imprezy odbędą się w kilkunastu stołecznych klubach: ZOO, THE FRESH, REMONT, SCENA2000, MEDYK, CLUB70, PAŃSKA97, ETERNAL, VENA, PRZYZBA, REZERWAT. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w wielu ciekawych konkursach i wygrać atrakcyjne nagrody, ufundowane m.in. przez Szkołę Języków Obcych Profi-Lingua i Halonet. Wstęp w cenie: 7 zł – dla studentów pierwszego roku, 10 zł – dla starszych studentów, a 15 zł – dla pozostałych osób. Opłata upoważnia do wejścia do wszystkich klubów, w których odbywać się będą imprezy. Między nimi będą kursować darmowe imprezo-busy. Dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek przekazany zostanie potrzebującym dzieciom. 
 
W piątek 19.10 na Polu Mokotowskim odbędzie się wielkie grillowanie. Podczas  Wielkiego  Finału Tygodnia Społecznie Aktywnego Studenta zostaną wyłonieni zwycięzcy prowadzonych na PW konkursów. Na scenie, na Stadionie Syrenki zagra DJ DAABRA oraz zespoły !БУМ! i  Kawi&Remi. 
 
Strukturę, sposób działania i demokratyczny proces podejmowania decyzji przez Samorząd Studentów będzie można poznać na otwartym posiedzeniu Parlamentu Studentów Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie będzie miało miejsce w poniedziałek 22 października  w Sali Senatu.