Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Tydzień z Pracodawcą – BEST Gliwice

Projekt „Tydzień z Pracodawcą” odbędzie się już po raz siódmy. Jest to cykl dni wystawienniczych na czterech wydziałach Politechniki Śląskiej:

Board of European Students of Technology (w skrócie BEST) to założona w 1989r., europejska, niepolityczna organizacja non-profit. Jej lokalny oddział: BEST Gliwice, działający przy Politechnice Śląskiej, stwarza studentom nowe możliwości rozwoju dzięki projektom edukacyjnym oraz kulturowym. Stowarzyszenie organizuje m.in.: Inżynierskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości, wymiany kulturowe, Ogólnopolski Konkurs Inżynierski BEC, Festiwal Informatyczny BIT, Kursy Naukowe. Celem tej działalności jest integracja środowisk: studenckiego, akademickiego i gospodarczego.

Projekt „Tydzień z Pracodawcą” odbędzie się już po raz siódmy. Jest to cykl dni wystawienniczych na czterech wydziałach Politechniki Śląskiej:

· 17 maja – wydziały Mechaniczny Technologiczny oraz Inżynierii Środowiska i Energetyki

· 18 maja – wydział Budownictwa oraz wydział Elektryczny

· 19 maja – wydział Automatyki , Elektroniki i Informatyki

Celem projektu jest zaaranżowanie spotkania potencjalnych pracodawców z młodymi ludźmi, poszukującymi pracy, praktyk lub stażu. „Tydzień z Pracodawcą” pomoże studentom zebrać cenne informacje na temat zatrudnienia, a także wymogów rekrutacyjnych. Dodatkowym elementem podnoszącym wartość Targów będą warsztaty i szkolenia dla studentów.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Tygodnia z Pracodawcą oraz naszej strony internetowej: