Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Type o Negative w Polsce

Na jedyny koncert w Polsce Type O Negative zawita 14 czerwca do warszawskiej Stodoły! Peter Steel i towarzysze promować będa najnowszy album "Dead Again". Amerykanie i ich wersja metalu z gotyckimi wpływami to doskonały przykład na to, że ogromny sukces komercyjny może iść w parze z świetnymi recenzjami.

13 marca ukazuje się długo oczekiwany, najnowszy krążek TON: „Dead Again”. Promujacy numer „These Three Things” już zagościł w radiostacjach i oficjalnej stronie zespołu
 
Wydany w 1993 roku album „Bloody Kisses” był pierwszą płytą w historii Roadrunner Records, która uzyskała status Złotego i Platynowego krążka. Sukces ten powtórzył kolejny album zespołu, wydany w 1996 roku „October Rust”.
 
W trasę z najnowszym materiałem nowojorscy mistrzowie gotyku wyruszają już pod koniec marca. Ostatnio TON gościł w Polsce, gdzie dali rewelacyjny koncert  warszawskiej Stodole w lipcu 2003 promując „Life Is Killing Me”. W czerwcu tego roku zawitają z szóstym już w ich karierze studyjnym krążkiem. Poprzedni Peter Steel podsumował jako „(…)brzmienia pomiędzy The Beatles na kwasie a Black Sabbath”. Tym razem również z pewnością nie zabraknie mrocznych i melodyjnych toksycznych stężeń. A w wersji live będzie można ich doświadczyć już 14 czerwca w Stodole!
  
Type O Negative
+ support
14.06.2007 – Warszawa, Stodoła, godz. 19.00
Bilety: 110 zł ( w przedsprzedaży) i 125 zł ( w dniu koncertu)