Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Uniwersyteckie Targi Pracy w Łodzi

23 października na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbędą się Uniwersyteckie Targi Pracy.

Biuro Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza wszystkich Studentów i Absolwentów uczelni wyższych do udziału w Uniwersyteckich Targach Pracy, które odbędą się 23 października 2008 roku w godzinach od 9.00 do 16.00 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 22/26 (wstęp bezpłatny).
Targi Pracy to niepowtarzalna okazja spotkania i porozmawiania osobiście z pracodawcami działającymi aktywnie na rynku pracy. To doskonałe miejsce do tego, aby dowiedzieć się jak przygotować się do rekrutacji, jak zaprezentować się pracodawcy, złożyć dokumenty aplikacyjne a w konsekwencji dostać wymarzoną pracę/staż/praktyki. Wydarzenie to umożliwia spotkanie wielu pracodawców w jednym miejscu i w jednym czasie. Zaprezentuje się kilkadziesiąt firm/instytucji z rozmaitych branż (bankowość, audyt, doradztwa, HR, telekomunikacja, finanse, itd.)
Targom Pracy towarzyszyć będzie VI edycja Uniwersyteckiej Akademii Umiejętności, która odbędzie się w dniach 21-23 października. Uniwersytecka Akademia Umiejętności to cykl szkoleń i warsztatów prowadzonych przez profesjonalistów z różnych branż, umożliwia uzyskanie niezbędnej wiedzy przydatnej na rynku pracy. Obowiązują zapisy, które odbywają się poprzez stronę www.biurokarier.uni.lodz.pl
Więcej informacji na stronie www.targipracy.uni.lodz.pl