Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Uniwersytet Rolniczy zaprasza zainteresowanych 9 grudnia w godz.10-14 na VIII Targi Pracy

Szukasz pracy, praktyki, stażu? Nie satysfakcjonuje Cię dotychczas wykonywana praca? Przyjdź i zapoznaj się z ofertą wystawców. Przygotuj starannie swoje dokumenty aplikacyjne i zaprezentuj się najlepiej jak potrafisz.

Uniwersytet Rolniczy zaprasza zainteresowanych 9 grudnia w godz.10-14 na VIII Targi Pracy. Odbędą się w Budynku Wydziału Leśnego przy al. 29 Listopada 46. Wielka zaletą targów jest możliwość odwiedzenia wielu przedstawicieli pracodawców jednego dnia w jednym miejscu. Targi Pracy to także szansa na zawarcie nowych kontaktów w sprzyjającej atmosferze, możliwość skonfrontowania swojej wiedzy o danej firmie, zwiększając tym samym szanse na zatrudnienie. – Uważam, że Targi Pracy są bardzo cenną inicjatywą i mogą przynieść wiele korzyści studentom i absolwentom, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy.

 

Z myślą o nich staramy się pozyskać oferty pracy od firm z szeroko rozumianego sektora rolniczego – mówi Grażyna Wójcik z Biura Karier i Kształcenia Praktycznego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Swój udział w Targach zapowiedziały między innymi: Tesco Polska, firma Hilto Foods – zatrudniająca najlepszych polskich specjalistów z zakresu technologii żywności, Capgemini – lider wśród firm outsourcingowych, oraz firmy: Klimowicz z branży ogrodniczej, oraz Cobico – firma certyfikująca. Dzięki obecności Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, wszystkie osoby, które chcą założyć własny biznes, będą mogły poznać innowacyjne sposoby prowadzenia firmy, dowiedzą się jak ograniczyć ryzyko czy biurokrację. Ponadto będzie możliwość skorzystania z porad doradców zawodowych z Centrum Informacji i Planowania Kariery, którzy pomogą w zweryfikowaniu CV i listu motywacyjnego. Wstęp na targi jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie: www.targipracy.ur.krakow.pl

 

Sponsorzy tegorocznych Targów Pracy jest Tesco Polska oraz Agencja Restrukturyzacji         i Modernizacji Rolnictwa.