Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Uroczysta Gala programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”

W minioną sobotę, 6 grudnia odbyła się uroczysta Gala programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”. Uroczystość zorganizowana przez Program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności była podsumowaniem kolejnego roku działalności PROJEKTOR-a oraz okazją do świętowania Światowego Dnia Wolontariusza.

Podczas uroczystości zorganizowanej w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie, podziękowaliśmy Wolontariuszom, Regionalnym Koordynatorom Programu, Sponsorom, Partnerom i Przyjaciołom, czyli wszystkim tym, bez których program „PROJEKTOR – wolontariat studencki” nie mógłby istnieć. Uroczystą Galą pokreśliliśmy fakt, że „PROJEKTOR – wolontariat studencki” to


FUZJA studenckiej pasji i energii, dziecięcej radości oraz  biznesowego doświadczenia!


W warszawskiej uroczystości udział wzięli przedstawiciele Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Fundacji PGNiG, agencji TBWA, Stowarzyszenia KLANZA, a także reprezentanci związanych z Programem gmin i Uczelni Partnerskich. Wszyscy zaproszeni goście zgodnie twierdzili, ze uroczystość w Centrum Prasowym Foksal miała niepowtarzalny klimat i doskonale oddała charakter tego wyjątkowego przedsięwzięcia, jakim jest program „PROJEKTOR – wolontariat studencki”.


Stworzenie tak niepowtarzalnej atmosfery nie byłoby możliwe, gdyby nie ogromny wkład Jarosława Koziary – autora scenografii. Energię związaną z PROJEKTORem świetnie przekazał lubelski zespół perkusyjny SAMBASIM, który uświetnił uroczystość swoim występem. Nie mniejsze wyrazy wdzięczności należą się Jackowi Studzińskiemu, który zgodził się zagrać jako DJ podczas bankietu, Piotrowi Płoskiemu – właścicielowi Galerii Smallna oraz Maciejowi Lachowiczowi – autorowi wyświetlanych podczas Gali prezentacji. Energiczny koncert grupy Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni rozruszał wszystkich przybyłych i stanowił świetną kulminację wieczoru.


Wszystkim osobom, które wspólnie z nami świętowały ten szczególny wieczór bardzo dziękujemy. Na kolejnej Gali spotkamy się już za rok, a w tym roku czeka nas jeszcze uroczystość dla związanych z Programem nauczycieli, 13 grudnia w Ministerstwie Edukacji Narodowej.


„PROJEKTOR – wolontariat studencki” to Program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Stowarzyszenie KLANZA objęty Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej.