Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Uwaga Filmowcy! 11. KAN rozpoczyna nabór filmów!

Ruszyły przygotowania do 11. Festiwalu Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN.

 
 
W dniach 21-25 kwietnia 2010 roku, w kinie Warszawa zaprezentowane będą polskie i zagraniczne niezależne produkcje filmowe, spośród których wyłonione i nagrodzone zostaną te najlepsze. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się swoją twórczością filmową i rozpocząć z nami już drugą dekadę spotkań z kinem niezależnym.
 
Wyboru filmów do konkursu dokona Rada Programowa KAN 2010, będą one później walczyć w Konkursie Filmów Polskich o Brązowe, Srebrne i Złote KANewki w trzech kategoriach:
  • film fabularny,
  • film dokumentalny,
  • film animowany.
 
Dodatkowo Jury wręczy KANewkę Specjalną, a widzowie dokonają oceny filmów i przyznają KANewkę Publiczności oraz KANewkę Best Foreign Film w Konkursie Filmów Zagranicznych. Także dziennikarze wybiorą swój typ filmowy przyznając KANewkę Dziennikarzy.
 
Już dziś można zgłaszad do konkursów filmy (polskie jak i zagraniczne), przesyłając je lub przynosząc wraz z wydrukowanym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym do siedziby Zrzeszenia Studentów Polskich we Wrocławiu (ul. Kościuszki 34 pok. 4 „Pałacyk”, 50-012 Wrocław).
 
Na filmy czekamy do 31 stycznia 2010 roku. Szczegóły dotyczące Festiwalu, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: www.kan.art.pl.
 
 
Organizatorzy Festiwalu Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN 2010