Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

V edycja Międzynarodowego Festiwalu Salsy

Już po raz piąty odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Salsy w Warszawie!

W gronie instruktorów tegorocznej edycji znalazły się nazwiska osób znanych, sprawdzonych i lubianych przez tłumy Salseros na świecie! Jedną z imprez festiwalowych wzbogaci muzyka na żywo- zespół Calambuco z Kolumbii oraz Ventu Rumbero by Ritmodelia!
 
Od pięciu lat Salsa Libre co roku zaprasza na jedno z największych salsowych wydarzeń w Europie Środkowo- Wschodniej – Warsaw Salsa Festival. Każdego roku gromadzi kilkaset osób na warsztatach i kilka tysięcy osób na imprezach towarzyszących.
Dzięki dokładnie przygotowywanej tematyce zajęć, wyselekcjonowanej kadrze najlepszych instruktorów i bardzo dobrym imprezom z muzyką na żywo- Warsaw Salsa Festiwal na stałe wpisał się w kalendarz europejskich festiwali salsy. Tym bardziej jest nam niezmiernie miło zaprosić Was do udziału w V jubileuszowej edycji wydarzenia.

W tym roku pośród instruktorów WSF znaleźli się Juan Matos i Amneris Martinez (USA), Burju & Victor (Hacha y Machete, USA), Salsa Dance Squad (Holandia), Tamambo i Ania (Wielka Brytania/Polska), Falco & Virginia (Ekwador/Hiszpania), Majusee (Francja), Neeraj Mascara & Gosia Kulpa (Indie/Szwajcaria/Polska), Salsache (Włochy/Kuba), Farid Ferchach (Maroko/Francja), The Salsa Kings (Polska).

Honorowy patronat nad festiwalem objęła Ambasada Republiki Kolumbii. Na jej zaproszenie do Warszawy przyjeżdża kolumbijski band salsowy – Calambuco. Zespół będzie gwiazdą jednej z salsotek festiwalu! Więcej o zespole: http://www.calambuco.net/.
 
 
12-15 listopada 2009
Wejście do klubu od godz. 20:00
Rozpoczęcie koncertu o godz. 21:00