Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

V edycja studencko-biznesowej konferencji Project Management Session

Koło naukowe zarządzania projektami Project Management Group, działające przy Politechnice Wrocławskiej, już po raz piąty organizuje konferencję Project Management Session.

Tegoroczna edycja odbędzie się 16-17 kwietnia 2016 roku. Konferencja ta poświęcona jest szeroko pojętej dziedzinie zarządzania projektami. Kierowana jest zarówno do studentów chcących rozszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu, jak i do praktyków zarządzania projektami.

Project Management Session przyciąga studentów z całej Polski, dzięki czemu stwarza liczącą kilkaset osób, ogólnopolską platformę sympatyków projektów. Uczestnicy mają możliwość podniesienia swoich kompetencji oraz zdobycia wiedzy na temat metodyk i dobrych praktyk stosowanych przez największe firmy w dziedzinie zarządzania projektami. Wydarzenie pozwala na rozwinięcie umiejętności związanych z efektywną komunikacją czy budowaniem i motywowaniem zespołu projektowego, które coraz częściej traktowane są jako kluczowe w pracy kierownika projektu.

Program konferencji Project Management Session został stworzony zarówno dla osób z doświadczeniem, jak i dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sferze zarządzania projektami. Niezależnie od etapu kariery, każdy uczestnik może znaleźć zagadnienie, które poszerzy jego horyzonty i jednocześnie stanie się inspiracją do podjęcia nowych wyzwań. Plan wydarzenia bogaty jest w różnego rodzaju warsztaty, wykłady oraz gry symulacyjne. Nowy element programu konferencji to panel dyskusyjny. Podczas tej aktywności zaproszeni goście zmierzą się z zagadnieniem “Z metodyką czy bez – zarządzanie projektami w różnych branżach”. Wśród występujących panelistów znajdą się reprezentanci firm: 3M, Bank Zachodni WBK (grupa Santander Universidades), Fortum Power and Heat Polska, Volvo Polska i WABCO.

Zapisy na konferencję już trwają: http://bit.ly/Zapisy_PMSession.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej Konferencji: www.pmsession.pwr.wroc.pl/

oraz na fanpage’u na portalu Facebook:
www.facebook.com/pmsession.