Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

Skawina: ul. Przemysłowa 3
Chrzanów: ul. Europejska 50
Czechowice – Dziedzice: ul. Bestwińska 21, ul. Bażaniec 8
Warszawa: Marynarska 15
Tychy: Przejazdowa 99
www: https://www.valeo.com/pl/polska/

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

 

Valeo to globalna firma technologiczna, skupiająca się na projektowaniu i wdrażaniu przełomowych rozwiązań. Jako lider w swojej branży jesteśmy partnerem dla producentów szeroko rozumianej motoryzacji.

 

Nasza misja to nie tylko produkcja, ale także ciągły rozwój i innowacje, dzięki którym wnosimy istotny wkład w tworzenie mobilności jutra.

 

Naszym celem jest dostarczanie klientom rozwiązań najwyższej jakości, w myśl zasady: „Jakość jest wtedy, kiedy wraca do nas klient, a nie produkt”.

 

Dla Grupy Valeo bardzo ważny jest zrównoważony rozwój, dlatego w naszych fabrykach na całym świecie podejmujemy szereg działań na rzecz ochrony środowiska. Nasza wizja?

 

Stworzenie bardziej ekologicznej i bezpiecznej mobilności, dzięki rozwiązaniom skupiającym się na intuicyjnej jeździe i ograniczeniu emisji CO2.

 

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, którzy stale się rozwijając, stanowią o sile Valeo. Ich szeroka wiedza i bogate doświadczenie pozwala dostarczać innowacyjne rozwiązania w dziedzinie technologii motoryzacji.

 

Dążymy do tworzenia miejsc pracy opartych na takich wartościach, jak: etyka, transparentność, autonomia, profesjonalizm i praca zespołowa. W filozofię naszego działania wpisane są także różnorodność i inkluzywność, które są kluczem do wykorzystania pełnego potencjału naszych zespołów.

 

Proces rekrutacyjny

 

1. Aplikacja

 

Zapraszamy do zakładki „Praca w firmie Valeo” lub do odwiedzenia zakładki “Kariera” na naszej stronie www.valeo.com, na której znajdują się wszystkie aktualnie prowadzone procesy rekrutacyjne. Po wybraniu Polski na interaktywnej mapie, Kandydat może szybko i sprawnie przesłać swoją aplikację.

 

2. Selekcja

 

Kolejnym etapem procesu jest weryfikacja aplikacji Kandydatów. Po wstępnej selekcji pracownicy Działu Rekrutacji skontaktują się telefonicznie z wybranymi Kandydatami.

 

3. Rozmowa telefoniczna

 

Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury, Dział Rekrutacji skontaktuje się z Kandydatem w celu przeprowadzenia ok. 20-minutowej rozmowy. Kontakt telefoniczny umożliwi nam lepsze poznanie Kandydata oraz dokładniejszą weryfikację kompetencji, również językowych. Dodatkowo podczas rozmowy przedstawimy zakres obowiązków związany z danym stanowiskiem.

 

4. Spotkanie z Przełożonym i Pracownikiem Działu HR

 

Pomyślny finał telefonicznej rozmowy kwalifikacyjnej wiąże się z zaproszeniem Kandydata na spotkanie z Managerami z danego Działu oraz z przedstawicielem Działu HR. Rozmowa kwalifikacyjna w jednym z Zakładów Valeo umożliwia Kandydatowi bezpośrednie spotkanie z potencjalnym przełożonym, które pozwoli na zdobycie dodatkowych informacji o stanowisku.

 

5. Szczegóły spotkania

 

Rozmowy kwalifikacyjne są przeprowadzane zarówno w siedzibie firmy, jak i zdalnie. Za każdym razem kandydat zostanie poinformowany o formie rozmowy.

 

6. Decyzja i informacja zwrotna

 

Po rozmowie kwalifikacyjnej w Zakładzie Valeo Kandydat otrzyma od Nas informację zwrotną dotyczącą ostatecznej decyzji związanej z rekrutacją. W przypadku pozytywnej decyzji, Pracownik Działu HR kontaktuje się bezpośrednio z Kandydatem w celu złożenia oferty.

 

 

 

Płatne staże w Valeo

Jesteś studentem/tką ostatnich lat studiów lub absolwentem/tką poszukującym/cą możliwości zdobycia pierwszego zawodowego doświadczenia? Jesteś osobą nastawioną na rozwój, pragnącą
dołączyć do międzynarodowego zespołu ekspertów motoryzacji? Nasza firma oferuje program płatnych staży, umożliwiających zdobycie i poszerzenie zakresu praktycznych umiejętności w gronie profesjonalistów. Pozytywna energia, zaangażowanie, inicjatywa – te cechy najlepiej opisują kandydatów, których poszukujemy.

 

Zobacz film o stażach

Warunki stażu

 

Tylko u nas poznasz obszary związane z pracą danego działu, przekonasz się na czym polegają innowacje w firmie z branży motoryzacyjnej i skonfrontujesz swoją wiedzę z praktyką. W ramach stażu oferujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie z rosnącą stawką. Dodatkowo otrzymasz możliwość skorzystania z pakietu szkoleń wewnętrznych, które umożliwią Ci rozwój kompetencji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami stażowymi: https://valeo.wd3.myworkdayjobs.com/pl-PL/valeo_jobs

 

 

 

Kultura Valeo

 

Kultura organizacyjna Valeo opiera się na 5 podstawowych wartościach, którymi są: Etyka, Przejrzystość działań, Autonomia w działaniu, Profesjonalizm oraz Praca zespołowa.

Valeo jest firmą odpowiedzialną społecznie, która w swoich działaniach uwzględnia zarówno swoich pracowników, jak i otoczenie, w którym funkcjonuje. W każdej naszej lokalizacji cyklicznie podejmujemy szereg akcji z obszaru CSR oraz Well being. Wysoko cenimy sobie różnorodność, która także jest wpisana w filozofię naszego działania. Zespoły różnorodne pod kątem wieku, płci, pochodzenia czy niepełnosprawności są jednym z kluczowych elementów naszego sukcesu. To wszystko powoduje, że Valeo jest doskonałym miejscem do pracy, nauki oraz rozwoju.

 

Oferty pracodawców