Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

VI Poznańskie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej 19-22 kwietnia

Kończysz studia humanistyczne? A może nie wiesz, co robić po kierunkach artystycznych lub inżynierskich? Zastanów się – być może idealnym rozwiązaniem dla ciebie byłoby założenie własnej firmy. Jak to zrobić? – Spokojnie! Czekają na ciebie eksperci i praktycy – młodzi przedsiębiorcy, którym już się udało. Zapraszamy na VI edycję Poznańskich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej (PDPA)!

Każdego roku w kwietniu na poznańskich uczelniach odbywają się warsztaty i dyskusje na temat przedsiębiorczości akademickiej. Radzimy, jak założyć pierwszą działalność gospodarczą, jak sprawnie zarządzać budżetem oraz w jaki sposób zadbać o wizerunek własnej firmy. W tym roku chcemy w szczególności pomóc odnaleźć się w świecie biznesu humanistom, artystom i młodym inżynierom.
 
To właśnie Poznańskie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej!
 
Celem PDPA jest przybliżenie dwóch światów – nauki i biznesu – oraz pokazanie, że w dzisiejszych czasach biznes musi korzystać z pracy naukowców, a naukowcy muszą konfrontować wyniki badań z warunkami i wymaganiami rynku. PDPA są także platformą służącą spotkaniu się początkujących i doświadczonych biznesmenów. To również doskonała okazja do skorzystania z oferty szkoleniowej.
 
Do uczestnictwa w inicjatywie zapraszamy przedsiębiorców, pracowników naukowych, studentów i absolwentów oraz przedstawicieli instytucji zajmujących się wspieraniem przedsiębiorczości akademickiej.
 
Szczegóły na stronie www.pdpa.pl
 
Zapraszamy!
 
Organizatorzy:
InQbator Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM
Miasto Poznań
Uczelniane Centrum Innowacji i Transferu Technologii UAM
Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości