Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

VI Targi Pracy na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie

Już 19 kwietnia br., w godz. od 10.00 do 16.00, w budynku Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (al. 29 Listopada 46) odbywać się będą VI Targi Pracy.

Po raz VI Biuro Karier i Kształcenia Praktycznego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie organizuje Targi Pracy dla studentów i absolwentów uczelni. 19 kwietnia w  hol Budynku Wydziału Leśnego al. 29 Listopada 46, zapełnią przedstawiciele firm krajowych z branży spożywczej, w tym firmy oferujące studentom i absolwentom prace za granicą. 

 

Swój udział potwierdziły takie firmy jak Zakłady Farmaceutyczne Teva Operations– jeden z największych w Polsce producentów leków odtwórczych, Capgemini – lider wśród firm outsourcingowych w Polsce, State Street – firma która zaliczana jest do czołowych na świecie dostawców usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych czy Cobico – firma posiadająca w swoich strukturach Akredytowane Biuro Certyfikacji i Laboratorium Opakowań. Podczas tegorocznych Targów, uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami firmy Capita. Do studentów i absolwentów Uniwersytetu Rolniczego firma kierujemy obecny projekt rekrutacyjny na stanowisko Konsultantów ds. Odszkodowań Ubezpieczeniowych. Poszukują osób zainteresowanych tematyką weterynarii oraz chętnych do pracy biurowej w międzynarodowym środowisku usług ubezpieczeniowych. Na stoisku firmy Tesco Polska studenci dowiedzą się jak aplikować na stanowiska związane z technologią żywności, kontrolą jakości oraz stanowiska handlowe.

 

Na stoisku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery postarają się odpowiedzieć na wiele pytań studentów wchodzących na rynek pracy, oraz pomóc w zredagowaniu własnego CV i listu motywacyjnego.  

 

Program obejmuje także prezentacje firm i szkolenia. Firma Ergo Solution poprowadzi szkolenie Pt. „Bezpieczna żywność – standard czy luksus?”. W czasie szkolenia zostanie przybliżone najważniejsze aspekty związane z bezpieczeństwem żywności. Zostaną poruszone takie kwestie: czy aktualny stan prawny obowiązujący w zakresie produkcji żywności oraz wdrażane przez firmy spożywcze i standardy zarządzania zapewniają bezpieczeństwo konsumentów? Wojewódzki Urząd Pracy poprowadzi szkolenie „Jak poprawnie aplikować”. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, na co pracodawcy zwracają uwagę czytając dokumenty aplikacyjne. Jakich błędów unika przygotowując dokumenty aplikacyjne.

Patronat honorowy nad Targami Pracy objęli:

JM Rektor Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie – Prof. dr hab. Janusz Żmija, Jerzy Miller – Wojewoda Małopolski.

Więcej informacji na stronie : www.targipracy.ur.krakow.pl