Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

VI Uniwersyteckie Targi Pracy w Łodzi

Setki studentów, atrakcyjne oferty pracy, staży, praktyk oraz wielu wiodących pracodawców regionu łódzkiego i nie tylko. To wszystko już 21 października br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Uniwersyteckie Targi Pracy to wydarzenie skupiające wokół siebie rzeszę studentów
i absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego oraz pozostałych uczelni wyższych a także przedsiębiorców aktywnie działających na rynku pracy.
 
W tym roku Uniwersytet Łódzki ugości w swoich progach instytucje i firmy m.in. z branży bankowości, finansów, HR, telekomunikacji, farmacji. Wśród wystawców pojawią się takie marki jak Ernst&Young, Procter&Gamble, Nestle, Nokia, Hewlett-Packard i wiele innych. 
 
Uniwersyteckie Targi Pracy pozwalają odwiedzającym tę imprezę na zapoznanie się z profilem firmy, ukierunkowanie na zdobywanie kwalifikacji niezbędnych do podjęcia pracy w danej branży a także uzyskanie praktycznych porad dotyczących kształtowania ścieżki kariery. Z reprezentantami firm będzie można porozmawiać na temat wymagań rekrutacyjnych, procesów przyjmowania pracowników na dane stanowiska oraz programów skierowanych właśnie dla studentów i absolwentów.
 
Organizatorem Uniwersyteckich Targów Pracy jest Akademickie Biuro Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego, jednostka podejmująca wiele inicjatyw ułatwiających rozpoczęcie aktywności zawodowej, pośrednicząca w zdobywaniu pracy, staży bądź praktyk a także promująca absolwentów Uczelni na rynku pracy.
 

VI edycja Targów będzie miała miejsce 21 października br. na Wydziale Zarządzania UŁ ul. Matejki 22/26 od godziny 9 do 16. Wstęp bezpłatny. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie internetowej www.targipracy.uni.lodz.pl .