Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

VIII Akademickie Targi Pracy PK- Prezentacje Wiosna 2010

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej zaprasza na „VIII Akademickie Targi Pracy PK- Prezentacje Wiosna 2010”, które odbędą się 17.03.2010 roku w budynku Politechniki Koszalińskiej przy ul. Śniadeckich 2.

Impreza ta jest największą tego typu w województwie Zachodniopomorskim. Uczestniczą w niej firmy i instytucje rynku pracy z naszego regionu oraz duże firmy ogólnopolskie.
 
Targi Pracy mają na celu nie tylko prezentację aktualnych ofert pracy, praktyk i stażów, ale także wymianę informacji dotyczących aktualnej sytuacji na rynku pracy. Umożliwiają pozyskanie najzdolniejszych studentów i absolwentów dla celów rekrutacyjnych, a młodym ludziom poszukującym pracy pozwalają na zapoznanie się z systemem rekrutacji obowiązującym w danej firmie oraz dają szansę na zatrudnienie lub uzyskanie praktyki bądź stażu.
 
Udział w Targach zgłosiły już czołowe instytucje zajmujące się pośrednictwem pracy i organizacją szkoleń w tym zakresie (PUP, Regionalne Centrum Informacji Europejskiej, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej) a także Firmy m. in. takie jak.: Tieto Polska, Acxiom, Integra Software, Unizeto, Scania, PKO BP, RGB Technology, REC, Hortulus, Vienna Finanse, Mbank, Randstad   i in.
 
Zeszłoroczna edycja Targów Pracy została uznana za największą tego typu imprezę w woj. Zachodniopomorskim. Uczestniczyło w niej ponad 50 wystawców przede wszystkim z branży: marketingowej, budowlanej, IT, produkcyjnej, finansowej i bankowej, którzy oferowali blisko 500 miejsc pracy, praktyk, stażów i wyjazdów do pracy i nauki za granicą. Szacunkowo Targi Pracy odwiedziło blisko 4000 osób
 
Przyjdź na Targi – znajdź pracę za lepsze pieniądze!.
 
Więcej informacji a także formularz zgłoszeniowy dla firm dostępny na stronie www.targipracy.koszalin.pl Info: 94 347 89 28