Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Voo Voo, Lao Che i Łąki Łan na festiwalu Kazimiernikejszyn

Intensywne koncerty i tylko jedna scena, żeby jak najbardziej je poczuć. Do tego aktywności dla prawdziwych frików, a dla pragnących wypoczynku strefa naturalnego relaksu. Gdzie to wszystko? W jednym z najpiękniejszych miast Polski – Kazimierzu Dolnym. Tak zapowiada się Kazimiernikejszyn nowy festiwal pełen alternatywnych doznań.

Pierwsza odsłona wydarzenia „bez spinki” przyniesie wiele niezapomnianych muzycznych atrakcji zmiksowanych z aktywnością, relaksem i naturą. Od 11 do 13 lipca Kazimierzem Dolnym rządzić będzie rozrywkowa atmosfera. Wszystko po to, aby oderwać się od szarej rzeczywistości i przez kilka dni poczuć odjazdową letnią atmosferę.

Strefa dźwięku
Żywiołowe koncerty, istny raj dla fanów alternatywnych brzmień i polskiej klasyki. Pierwszy raz
w tym miejscu i w takim składzie zagrają: klasyk polskiej muzyki alternatywnej Voo Voo z Wojciechem Waglewskim, Łąki Łan z inicjatorem i organizatorem festiwalu Włodkiem Dembowskim na czele, a ponadto: Lao Che, Trebunie Tutki, Dziady Kazimierskie,
Gooral Mitch&Mitch, Ifi Ude, November Project, Neo Klez, Czessband. Line – up festiwalu jest przepełniony energetycznymi i pozytywnymi muzykami z całej Polski. To jeszcze nie koniec! Przez całyfestiwal będą grać dla was najlepsi DJe. Czy mamy was jeszcze przekonywać?
Czekamy na ludzi z fantazją, podróżników, frików, fanów energetycznych koncertów, ludzi ceniących i wyciszenie i mega imprezę a przede wszystkim doskonałe towarzystwo. Tych, którzy podczas 3 dni chcą się zabawić na 100%. – mówi Michał Niewęgłowski, inicjator i organizator festiwalu.

 

Strefa aktywności i relaksu
Kazimiernikejszyn to festiwal zbudowany na uzupełniających się kontrastach, dlatego można będzie doświadczyć tam spowolnienia czasu w zielonych wąwozach, czy rynkowych knajpach, jak
i wysokoenergetycznych rajdów rowerowych, czy maratonów dla fanów sportów. Wydarzenie pozwoli na filozoficzny kontakt z naturą, ale również  niekończącą się imprezę. Będzie to czas i przestrzeń, w której spotkają się fani „dziania się” i kontemplacji zjawisk natury.
Na poszukiwaczy spokoju czekać będzie Strefa Bez Zasięgu, w której znajdą się hamaki, leżaki, huśtawki, dostępna będzie też plaża nad Wisłą i tajemnicze platformy na drzewach, dzięki którym będzie można poczuć prawdziwą magię letniej aury i pięknej okolicy. Z myślą o najaktywniejszych pomysłodawcy festiwalu przygotowali karnet ruchowy. Wystarczy przejechać na rowerze 140 km lub przejść 33 km. Nie lada gratka, ale to właśnie wyzwanie dla amatorów sportów. Kazimiernikejszyn pamięta o wszystkich:

Zapewniamy atrakcje dla osób lubiących podwyższony poziom adrenaliny we krwi oraz tych szukających relaksu. Będzie można sprawdzić swoje możliwości w powietrzu, na wodzie, pod ziemią, w ramach konkursów indywidualnych i zbiorowych – dodaje Michał Niewęgłowski
Wydarzenie na styku wakacyjnych koncertów, ciągłych imprez, kontaktu z naturą i kalejdoskopu ciekawych ludzi. Wyobrażacie to sobie? I wciąż to nie wszystko…. Gwarantujemy, że na miejscu czeka was jeszcze więcej.

 
***

Festiwal odbędzie się w dniach 11-13 lipca 2014 roku. Więcej informacji o wydarzeniu i karnetach znajduje się na stronie www.kazimiernikejszyn.pl oraz profilu na Facebooku facebook.com/kazimiernikejszyn.
Organizatorzy przewidują zniżki do zdobycia dzięki przejechaniu rowerem 140 km, przejściu pieszo 33 km lub przebiegnięciu 13,33 km. Do kupienia są ciekawie brzmiące karnety: Petarda, Konkret, Gruby, Ruchowy i Dobry. Ze zniżek mogą skorzystać wolontariusze pracujących w 3 sektorze (rabat wynosi 50%).